SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Otevírací doba Kavárny přes Vánoce
Pondělí, 17 Prosinec 2018 14:00

 
Cimrmani pro Slunce
Neděle, 16 Prosinec 2018 22:23

Potřebujete pěkný dárek na poslední chvíli? Máme pro Vás tip. Kupte Vašim blízkým vstupenky do Divadla Járy Cimrmana na hru Záskok. A bonusem podpoříte dobrou věc. Z každé vstupenky jde totiž 600 Kč na vybavení a provoz Domova dobré vůle Slunce, ve kterém provozujeme služby pro osoby s těžšími hendikepy.

 
Prosincové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 16 Prosinec 2018 21:42

Pokud byste chtěli letos ještě naposledy podpořit aktivity Slunce, máte možnost na závěrečné charitativní akci letošního roku - tradičním Pečení pro dobrou věc. Těšíme se na Vás za sněhu, mrazu, deště i sluníčka.

 
Uživatelé chráněného bydlení vyrazili na gospely
Neděle, 16 Prosinec 2018 21:37

Uživatelé chráněného bydlení vyrazili v sobotu 15. prosince na tradiční akci zpěvačky Zuzany Stirské a souboru Fine Gospel Time nazvanou Zlatá Vánoční Gospel Time Party. V pražském Divadle U hasičů zazněly známé vánoční melodie ve více čí méně netradičním podání. Atmosféra byla sváteční, vánoční, nechybělo svařené víno a cukroví. Koncert se nám velice líbil a byli jsme potěšeni, že jsme mohli být jeho součástí. Děkujeme Zuzaně Stirské za pozvání!

 
Řada přátel nás přišla podpořit na Pražskou křižovatku
Neděle, 09 Prosinec 2018 22:41

Pod patronací Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 proběhl 5. prosince tradiční Mikulášský bazar na Pražské křižovatce, na které jsme prezentovali naši činnost a prodávali pečivo z chráněné pekárny a výrobky z chráněné dílny Slunce. V nádherných prostorách kostela sv. Anny v Praze nás přivítala Dagmar Havlová a během celého odpoledne se na akci objevila řada známých tváří a našich přátel. Byli jsme moc potěšeni, že přišli. Vánoční věnce ze Slunce tak budou zdobit stoly například u Kateřiny Brožové či Dáši Zázvůrkové, naše výrobky se líbily i Jitce Zelenkové, Markovi Šimonovi z Divadla Járy Cimrmana, Kateřině Hrachovcové či Jitce Sedláčkové. Zazpívali jsme si koledy, prohlédli si nabídku ostatních neziskových organizací, které se zde představily, zdobili jsme s dětmi perníčky a strávili zdařilé odpoledne. Výtěžek z prodeje podpoří aktivity Nadačního fondu Slunce pro všechny.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 136