SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Prosincové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 13 Prosinec 2020 20:02

Zveme Vás na poslední charitativní Pečení pro dobrou věc nelehkého roku 2020. Součástí bude i malý vánoční jarmark výrobků z naší dílny. Těšíme se na Vás a děkujeme za celoroční přízeň.

 
Podpořte nás ve finále programu ČSOB pomáhá regionům
Pátek, 11 Prosinec 2020 10:10

S projektem Barvy boří zeď , kterým bychom chtěli spojit svět hendikepovaných a zdravých lidí, se ucházíme o Vaši podporu ve finále programu ČSOB pomáhá regionům. Budeme vděčni i za malý příspěvek.
➡️ Podívejte se v uvedeném odkaze na hezké video ze stochovské školy a pár fotek.
➡️ Projekt Barvy boří zeď si klade za cíl uskutečnit zahradní slavnost s přesahem - strhnout předsudky a nálepku "ti divní", poznat se se Stochováky i všemi, kteří přijdou, pobavit se společně u hudebních a divadelních představení, popovídat si a zjistit, že radosti i strasti lidí zdravých a hendikepovaných jsou hodně podobné. Děti budou soutěžit, hrát si, kreslit, možná přijde i kouzelník a bude skákací hrad. A především chceme nabarvit zeď školy veselými barvami jako trvalou upomínku na den, kdy jsme spojili oba světy.
➡️ Také oslavíme již 30. výročí založení naší školy Slunce.
➡️ Ve sbírce vybíráme vlastní prostředky a tím zároveň "soutěžíme" s ostatními třemi projekty - nejvyšší příspěvek od ČSOB dostane totiž projekt, který se Vám bude nejvíce líbit a dokáže tak sám vybrat nejvyšší částku na své uskutečnění.
➡️ Budeme moc rádi, pokud i malou částkou přispějete.
➡️ Těšíme se s Vámi na viděnou na zahradě školy ve Stochově, kde spolu "zboříme zdi".
Děkujeme za Vaši podporu

 
Uspěli jsme v minigrantech Veolia
Pondělí, 07 Prosinec 2020 10:39

Nadační fond Veolia podpořil v rámci veřejně prospěšných aktivit zaměstnanců skupiny Veolia minigrantem ve výši 50 000 Kč nákup ochranných a čistících pomůcek pro školu Slunce.

Celý článek...
 
Vánoční poukazy pro Slunce v Centralu
Pondělí, 07 Prosinec 2020 10:10
Chystáte se na vánoční nákupy do kladenského Centralu? Můžete při tom udělat i dobrou věc a podpořit uživatele Slunce, kteří přes Vánoce zůstanou v našem zařízení a děti ze sociálně slabých rodin. Za poukázky v hodnotě 100 Kč totiž pořídíme vánoční dárky, které udělají radost.
V Centralu si zároveň nezapomeňte prohlédnout výstavu fotografií ze Slunce, která tam až do Vánoc probíhá.
 
Máme nový online Obchůdek Slunce svítí všem
Neděle, 06 Prosinec 2020 21:37

Zveme Vás do našeho nového Obchůdku Slunce svítí všem, kde si můžete prohlédnout a koupit výrobky, na jejichž výrobě, kompletování či zdobení se podílí lidé se zdravotním znevýhodněním. Každá podpora se počítá a my se na ni děkujeme.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 164