SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Mikulášský bazar na Pražské křižovatce
Neděle, 02 Prosinec 2018 20:40

Zveme Vás na Pražskou křižovatku - kostela sv. Anny v Praze, kde ve středu 5. prosince proběhne již tradiční Mikulášský charitativní bazar, který pořádá Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97. Stejně jako předchozí roky i letos budeme jeho součástí. Těšíme se na shledání s Vámi.

 
Rozsvícení vánočního stromu na Nouzově
Pátek, 30 Listopad 2018 14:26

V Domově dobré vůle Slunce v Nouzově budeme v pátek 30. 11. rozsvěcet vánoční strom. Srdečně Vás zveme.

 
Vánoční prodej ve Středočeských vodárnách
Středa, 28 Listopad 2018 21:20

Jako každoročně také letos máme od druhé půlky listopadu napilno. Rozběhly se totiž předvánoční prodeje, kterých se pravidelně účastníme. Jezdíme jak do firem, tak na charitativní trhy do Prahy, Kladna a dalších obcí a měst. Na prodejích nabízíme výrobky z našich chráněných dílen, na nichž se podíleli lidé se speciálními potřebami. Právě pro ně je určen veškerý výtěžek těchto akcí. O jednom takovém prodeji si můžete přečíst v článku v Kladenském deníku.

 
Štědrý dar od firmy Kleon Group
Středa, 28 Listopad 2018 21:02

V posledním listopadovém týdnu zavítal do Kavárny Slunce v Unhošti Ing. Karel Laube, který jménem firmy Kleon Group s.r.o. předal dar ve výši 20 000 Kč ředitelce Nadačního fondu Slunce pro všechny PaedDr. Blance Dvořákové. Děkujeme za štědrou dlouhodobou podporu, které si velice vážíme. Finanční prostředky použijeme na financování aktivit pro lidi se speciálními potřebami.

 
Čtyřmiliónová meta zdolána!
Středa, 28 Listopad 2018 20:11

S velkou radostí oznamujeme, že na naší tradiční letos již 24. předvánoční aukci jsme vydražili předměty celkem za 359 200 Kč a přesáhli tak úctyhodnou hranici čtyř miliónů Kč, které se za dobu trvání našich aukcí podařilo díky velkorysosti příznivců našeho fondu získat! Aukce byla jako obvykle součástí příjemného společenského večera. Sešli jsme se poslední listopadové úterý v krásných prostorách kavárny Obecního domu v Praze, zazpívali nám – opět bez nároku na honorář – naši přátelé z řad umělců, jejichž mnohaleté spolupráce s naším fondem si hluboce vážíme a vždy nás potěší. Za všechny věrné jmenujme alespoň Lucii Silkenovou, Josefa Štágra, Petra Macháčka, Zuzanu Žákovou a Helenu Krausovou. K dobré náladě hostů přispělo i chutné občerstvení od společnosti Vyšehrad 2000 Group, která už dlouhé roky patří k našim sponzorům. Ředitelka fondu PaeDdr. Blanka Dvořáková poděkovala všem dárcům a dražitelům, pochválila skvělou atmosféru a organizaci večera a všichni jsme si slíbili, že dosažení tak pěkné mety bude pro nás povzbuzením k překonání dalších cílů, samozřejmě s pomocí vás, našich přátel. Děkujeme!
Hana Chvostová

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 136