SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Pokračování projektu "Cesta ke vzdělání" se společností Philip Morris
Čtvrtek, 18 Červenec 2019 19:48

Volné dny, hezké počasí a nová přátelství, to vše patří k prázdninám. Děti opustily své lavice, mnohé třídy ale nezůstaly prázdné. Ve Stochově se vyměňují okna, v Kyšicích se bude malovat, Unhošť se začíná připravovat na realizaci projektu „Přístavba školy Slunce“.
S uplynulým školním rokem skončil grant, kterým společnost Philip Morris ČR, a.s. již čtvrtým rokem vydatně podporuje výchovně vzdělávací cíle školy „Slunce“. Mnozí žáci nemají možnost, jak se bez školního autobusu nebo mikrobusu dostat do školy, protože žijí v městech a obcích celého kladenského regionu. Nejen zde grant pomáhá. Hradí se z něho také doprava na aktivity, které jsou součástí školního vzdělávacího programu. Na tato společná setkání se těší děti a žáci z Horního Bezděkova, Kyšic, Stochova a Unhoště. Vzpomínají na dětský den plný kouzel, na slavnostní vyvěšení státní vlajky, na hravé odpoledne se Sluncem, na poznávací výlety a exkurze, na týdenní pobyt v Krkonoších, cesty za kulturou, na jízdu na koni, relaxaci v snoezelenu, na první plavecké pokusy, na rozloučení s předškoláky a absolventy škol.

Grant „Cesta ke vzdělání IV“ je ukončen, ale nekončí společný projekt školy a společnosti Philip Morris ČR, a.s. S novým školním rokem 2019/2020 se rozběhne nový grant „Cesta ke vzdělání V“. Hodně úspěchů na „cestách“, které přispívají k tomu, aby učení nebylo mučení, ale stalo se poznáním, které se spolu s novými zážitky ukládá trvale do paměti.

 

 
Červencové Pečení pro dobrou věc
Pondělí, 08 Červenec 2019 23:32

Zveme Vás ve středu 17. července na prázdninové Pečení pro dobrou věc před Kavárnou Slunce v Unhošti. Opět budeme prodávat naše skvělé koláče s různými druhy plnění a další dobroty z chráněné pekárny. A pochutnat si můžete i na palačinkách, které Vám připravíme mezi 10 a 13 hodinou - přijďte si je dát třeba k obědu. Součástí bude jako obvykle nabídka výrobků od lidí se speciálními potřebami a také bazárek. Těšíme se na Vás!

 
Golfový turnaj pro Slunce
Pondělí, 08 Červenec 2019 22:58

Hrajete rádi golf? Nezapomeňte si zarezervovat termín 5. září 2019. V krásném golfovém areálu Botanika v Horním Bezděkově se bude konat charitativní turnaj Golf pro Slunce Open. Zveme Vás nejen na samotný turnaj, ale také na doprovodný program. Nenechte si ujít ideální možnost pro skloubení zábavy a dobročinnosti. Přijďte podpořit unikátní zařízení Slunce, které pomáhá lidem s hendikepy přiblížit se co nejvíce běžnému způsobu života. Těšíme se na Vás!

 
Zábavný den se Sluncem na Stochově
Pondělí, 17 Červen 2019 08:15

Srdečně Vás i Vaše děti zveme ve čtvrtek 20. 6. odpoledne na zahradu školy Slunce ve Stochově, kde pro Vás připravujeme Zábavný den se Sluncem. Po dopoledním šerpování našich absolventů budou připraveny různé soutěže, hry, dílny pro děti a odměny. Vstup je volný. Přijďte mezi nás, posedět na pěkné zahradě, užít si chvíli odpočinku a nechat Vaše děti vyřádit se a užít si hezké odpoledne. Těšíme se na Vás!

 
Červnové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 16 Červen 2019 22:25

Ještě než se všichni rozjedete na dovolené, stavte se ve Slunci. Zveme Vás na předprázdninové Pečení pro dobrou věc, které proběhne ve středu 19. června před Kavárnou Slunce v Unhošti. Oblíbené koláče budou a k tomu další dobroty z naší pekárny, i výrobky z dílny Slunce. Těšíme se na Vás!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 147