SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Nabídka vánočního cukroví
Neděle, 01 Listopad 2020 15:04

Také letos jsme si pro Vás připravili nabídku vánočního cukroví. Pečeme ho ve cvičné pekárně Slunce, kde na chráněných místech zaměstnáváme lidi se speciálními potřebami, kteří by jinak obtížně hledali s ohledem na své postižení práci. Naše poctivé cukroví z kvalitních surovin má tedy přidanou hodnotu, nejenže si na něm pochutnáte, ale zároveň podpoříte i dobrou věc. Vzhledem k současné mimořádné situaci přijímáme letos objednávky do 15. 11., nebo do vyčerpání našich možností. Nezapomeňte si proto svou krabičku zamluvit včas.

Přikládáme také nabídku exkluzivního vánočního cukroví od společnosti Vyšehrad 2000, která provozuje Kavárnu v Obecním domě, a se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Při koupi jejich cukroví, nebo balíčku, podpoříte i Slunce.

 
Podpora od unhošťského podnikatele
Neděle, 01 Listopad 2020 15:02

Protože pozitivních zpráv není nikdy dost (což teď platí dvojnásob), musíme se s Vámi podělit o hezkou věc, která se nám stala. Do naší kavárny k výdejnímu okénku za námi přišel poslední říjnový pátek majitel Centra levného nákupu v Unhošti a vyjádřil nám v této nelehké době podporu. Zcela nezištně nám věnoval 2000 Kč jako dar pro Slunce.  Peníze sám vhodil do kasičky veřejné sbírky, kterou na kavárně máme. Současná situace není jistě snadná pro nikoho, ani pro něho, proto si takovéto podpory velice vážíme. Ještě jednou děkujeme a určitě si naoplátku zajdeme do Centra levného nákupu něco koupit.

 

 
Za Slunce vyjadřujeme upřímnou soustrast
Pátek, 23 Říjen 2020 19:27

Zpráva o úmrtí uživatele našich služeb Pavla nás hluboce zasáhla a jeho odchodu nám je velice líto. Pavel byl s námi dlouhý čas a měl u nás na Nouzově domov a přátele. Měli jsme ho rádi a nikdy na něho nezapomeneme.

 
Kavárna Slunce bude prodávat přes okénko
Pondělí, 12 Říjen 2020 21:22

V návaznosti na mimořádné opatření vlády v rámci boje proti šíření koronaviru bude v době od 14. 10. do 3. 11. 2020 uzavřena Kavárna Slunce v Unhošti. Pokud však budete mít chuť na kávu či něco sladkého do ruky s sebou, stavte se. Prodej bude probíhat ve všední dny 7-15 hod. přes okénko. Říjnové Pečení pro dobrou věc je zrušeno.

 
Benefiční představení Afrika má již druhý náhradní termín
Sobota, 10 Říjen 2020 14:41

Jak jistě všichni víte, z důvodu mimořádných opatření vyhlášených vládou jsou uzavřená také divadla. Z tohoto důvodu nemůže být odehráno již jednou odložené benefiční představení Afrika v Divadle Járy Cimrmana plánované na neděli 25. října. O zážitek však nepřijdete, divadlo představení opět přesunulo a novým termínem je středa 2. prosince 2020. Pevně věříme, že v prosinci se již situace uklidní a my se budeme moci v divadle sejít. Všem, kteří jste si vstupenky s certifikátem zakoupili, děkujeme za pochopení a trpělivost.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 164