SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Náměstí ožilo akcí Busking pro Slunce
Středa, 27 Červen 2018 08:00

Naše patronka Nikol Heřmánková Kouklová přichystala na 25. června krásnou akci, kterou nazvala Busking pro Slunce. Během prosluněného odpoledne vystoupili na Jugmannově náměstí v Praze známí mladí zpěváci a hudebníci. Veřejná vystoupení přilákala řadu kolemjdoucích, kteří se rádi zastavili a zaposlouchali se do písní Milana Peroutky, Anny Slováčkové, JeNa Hovorky a Sisy Feherové, Davida Krause, Anety Krejčíkové, Bereniky Kohoutové, Igora Orozoviče, Ibbyho Popa, Kristiny Sitkové, Kaii Brown, Aleše Bílíka, Ivany Korolové, Terezie Kovalové, Štěpána Potužáka, Jakuba Baierla, Václava Tobrmana, Míši a Romana Tomešových, Anny Schmidtmajerové, Radky Pavlovčinové, Daniela Dobiáše, Mariany Prachařové, Honzy Nedvěda, Kate Rezkové a také samotné Nikol Kouklové. Bylo skvělé, jak náměstí ožilo a stalo se na odpoledne koncertním sálem pod širým nebem. Do kasičky Nadačního fondu Slunce pro všechny postupně přibývaly mince i bankovky, nakonec se na dobročinné účely vybralo 16 693 Kč. Děkujeme všem úžasným umělcům za jejich vystoupení, moc jsme si to užili.

 
Kladenští Kanonýři opět podpořili Nadační fond Slunce pro všechny
Čtvrtek, 21 Červen 2018 09:24

Na třetím Dni Kanonýrů, který se konal 9. června 2018 v areálu zimního stadionu na Kladně se potkali členové florbalového klubu a jejich rodiny. Během celé akce byla pořádaná sbírka pro Nadační fond Slunce pro všechny. Výtěžek byl krásných 4 551 Kč a ředitelce fondu Blance Dvořákového ho přijel do Kavárny Slunce předat zástupce Kanonýrů Kladno pan Leipner. Peníze nadační fond použije na své aktivity ve prospěch lidí se speciálními potřebami. Děkujeme.

 
Dotace od Města Kladna na rok 2017
Středa, 21 Březen 2018 09:08

Město Kladno nás dlouhodobě podporuje a tím nám výrazně pomáhá naplňovat naše poslání. Také v roce 2017 Město Kladno přispělo částkou 250 000 Kč na provoz sociálních služeb, které využívají občané Kladenska. Velice si této pomoci vážíme a děkujeme za ní.

 
Červnové Pečení pro dobrou věc
Sobota, 16 Červen 2018 21:44

Předprázdninové Pečení pro dobrou věc je již za dveřmi. Konat se bude ve středu 20. června od 10 do 17 hodin před Kavárnou Slunce v Unhošti. Těšíme se na Vás!

 
Školní akademie uzavírá tento školní rok
Pátek, 15 Červen 2018 21:07

V pátek 15. června 2018 se sešly děti mateřských škol Slunce, žáci obou našich základních škol i praktické třídy na zahradní slavnosti, která nám pomalu uzavřela tento školní rok. Školní akademie se konala od 10 hodin na zahradě školy ve Stochově. Měli jsme radost, kolik rodičů si udělalo čas, a na akci také dorazilo. Počasí nám po několika deštivých dnech přálo a po celou dobu svítilo sluníčko, což přispělo k celkové bezvadné náladě celého dne. Děti jednotlivých tříd si připravily vystoupení, zazpívaly, zatancovaly nebo nacvičily scénky. Všechno bylo opravdu vydařené a bylo vidět, jak pečlivě se všichni na dnešní den připravovali. Milými hosty byli zpěváci Zuzka Žáková a Petr Macháček, kteří také několikrát zazpívali. Program moderoval a zazpíval Franta Konvalinka. Po vystoupení dětí už následovalo slavnostní šerpování předškoláků, deváťáků a žáků praktické školy, se kterými jsme se tak symbolicky rozloučili. Někteří z nich budou i nadále zůstávat ve škole Slunce a tak se s nimi budeme i dál potkávat. Šerpy rozdávali Petr Macháček, Zuzka Žáková a ředitel školy Jakub Dvořák. Děkujeme všem, kteří se školní akademie zúčastnili a přispěli tím ke krásné atmosféře této akce.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 128