SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Prosincové Pečení pro dobrou věc s bazárkem
Čtvrtek, 05 Prosinec 2019 22:03

Poslední Pečení pro dobrou věc letošního roku bude ve středu 18. prosince i s bonusem - bazárkem hodnotných dárků k Vánocům. Někteří z nás shánějí dárky na poslední chvíli, ve Slunci bude jedinečná příležitost, jak je pořídit. Bazárek bude v Kavárně Slunce až do 20 hodin. A k tomu svařák, cukroví a dobrá nálada. Těšíme se na Vás!

 
Společenský večer a aukce pro Slunce
Středa, 27 Listopad 2019 19:35

Kavárna Obeního domu v Praze bude 3. prosince opět po roce hostit Společenský večer pro Slunce spojený s aukcí ve prospěch Nadačního fondu Slunce pro všechny. Pokud chcete děti a dospěláky s hendikepy podpořit, přijďte si něco vydražit. A jaké položky máme letos do aukce připraveny? Podívejte se do našeho aukčního katalogu. Součástí večera bude křes knihy Příběh Sofie, minikoncert a závěrečný raut. Těšíme se na Vás a věříme, že večer vynese na podporu lidí s postižením tak potřebné finanční prostředky.

 
Mikulášský charitativní bazar v Pražské křižovatce
Úterý, 26 Listopad 2019 12:36

Mikulášský charitativní bazar, který pořádá Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97, se bude konat 5. prosince 2019 od 14 do 18 hodin v krásných prostorách Pražské křižovatky - kostela sv. Anny v Praze. Setkáte se zde s mnoha známými osobnostmi a nasajete atmosféru Vánoc. Prodávat bude řada neziskových organizací, mezi kterými nebudeme chybět. Budete si tak moci dát svařák, ochutnat cukroví z chráněné pekárny Slunce, dát si vánočku či štolu a koupit si adventní věnec a další dekorace a dárky. My se na neopakovatelné kouzlo Pražské křižovatky moc těšíme a co Vy, přijdete?

 
Vánoční prodej výrobků dětí ze stochovské školy
Čtvrtek, 21 Listopad 2019 23:04
Zveme Vás na Vánoční prodej výrobků, na jejichž výrobě se podílely děti s různým druhem postižení ze školy Slunce. Přijďte je ve čtvrtek 28. listopadu podpořit do Domu kultury ve Stochově. Těšíme se na Vás!

 
Podívejte se na nové video
Pondělí, 18 Listopad 2019 12:12

Na našem youtube kanále přibylo nové video z koncertu Hvězdy pro Slunce. Uvidíte v něm samotný křest kalendáře a také velmi emotivní módní přehlídku dětí ze školy Slunce.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 153