SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Tradiční

Pečení pro
dobrou věc

Vždy 3. středu v měsíci

Slunce.info
Pozvánka na Soirée pro Slunce
Neděle, 07 Květen 2017 10:15

Srdečně vás zveme na večer plný hudby, krásných melodií i textů, které pro vás zazpívají osobnosti české divadelní a hudební scény. Soirée pro Slunce se uskuteční 21. června od 19 hodin v Divadle Bez zábradlí v den letního slunovratu. Přijďte společně s námi přivítat léto a zároveň přispět na dobrou věc. Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován Nadačnímu fondu Slunce pro všechny, který jej použije na rekonstrukci výchovně-vzdělávacího centra pro handicapované se speciálními potřebami. Během večera se můžete těšit na Nikol Kouklovou, Terezii Kovalovou, Jana Kříže, Davida Gránského, Míšu Tomešovou, Michaela Foreta, Ivanu Korolovou, Karla Heřmánka ml., Annu Julii Slováčkovou, Patricii Solaříkovou, Anetu Krejčíkovou, Juraje Bernatha, Marianu Prachařovou, Kristinu Sitkovou, Martina Písaříka, Lukáše Rouse, Viktora Dyka, Petru Horvátovou, Bereniku Kohoutovou, Petra Lüftnera, Dášu Zázvůrkovou, Annu Schmidmajerovou, Terezu Aster Vágnerovou, Milana Peroutku, Elišku Lüftnerovou, Daniela Dobiáše a Valerii Vasil`ovou. Vstupenky koupíte v Divadle Bez zábradlí - http://www.bezzabradli.cz/#.

 
Čarodějnice na Nouzově
Středa, 03 Květen 2017 20:08

Čarodějnice přilétly v neděli 30. dubna 2017 také do Domova dobré vůle na Nouzově. Vatra byla veliká, všichni si pochutnali na buřtech a strávili hezký podvečer.

 
Charitativní bazárek v Nuslích
Středa, 03 Květen 2017 19:22

Zveme Vás v úterý 23. května na charitativní bazárek, kde si budete moci vybrat oblečení, kabelky, korále, hrnečky, skleničky a další pěkné kousky, které do bazárku věnovaly také známé osobnosti - herci a herečky z Divadla Bez zábradlí, zpěvačky a zpěváci - patroni Nadačního fondu Slunce pro všechny. Někteří z nich přijdou náš bazárek podpořit i osobně. Součástí akce bude i prodej skvělého sladkého i slaného pečiva z chráněné pekárny Slunce. Výtěžek z celé akce bude věnován Nadačnímu fondu Slunce pro všechny, který se zaměřuje na podporu dětí a dospělých se speciálními potřebami.

 
Seminář speciálně pedagogického centra
Středa, 03 Květen 2017 12:26

Seminář na téma Jak rozpoznat a podpořit nadané děti, který se v SPC Slunce konal 2. května 2017, přinesl zajímavé informace a zkušenosti paní PhDr. Evy Vondrákové, předsedkyně Společnosti pro talent a nadání STaN. Děkujeme paní Vondrákové za přednášku. Další seminář, který SPC Slunce uspořádá, bude na téma Cvičení zrakové percepce a uskuteční se 12. června.

 
Přijímací řízení na SŠ
Úterý, 02 Květen 2017 20:33

Informace k přijímacímu řízení do 1. ročníku vzdělávání na střední škole.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 102

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800