SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Oslava založení Domova dobré vůle
Čtvrtek, 16 Květen 2019 07:02

Společně s nouzovskými zaměstnanci i obyvateli Domova dobré vůle Slunce Vás srdečně zveme na Oslavu založení domova. Uskuteční se v pátek 17. května od 14 hodin na zahradě domova v Nouzově. Zazpíváme si, dáme si dobroty z chráněné pekárny Slunce, grilované klobásy a společně zavzpomínáme. Sluníčko máme objednané, tak věříme, že na nás vykoukne. Přijďte, těšíme se na Vás!

 

 
Květnové Pečení pro dobrou věc a Jarmark
Středa, 08 Květen 2019 22:00

Zveme vás ve středu 15. května před Kavárnu Slunce v Unhošti na Pečení pro dobrou věc a Jarmark rukodělných výrobků. Akci v 10 hodin zahájí svým vystoupením Pěvecký sbor Slunce. Těšíme se na Vás!

 
Podpora České spořitelny
Neděle, 28 Duben 2019 19:23

V rámci spolupráce s Českou spořitelnou obdržel Nadační fond Slunce pro všechny na své aktivity částku ve výši 10 000 Kč. Šek převzala PaedDr. Blanka Dvořáková z rukou manažerky kladenské pobočky Ivony Kubištové. Spolupráce s Českou spořitelnou je dlouhodobá a velice si ji vážíme. Jedná se nejen o finanční podporu, ale i o poskytnutí výhodnějších služeb na produkty ČS. V roce 2007 obdržela Česká spořitelna za svou pomoc Cenu Slunce.

 
Pěvecký sbor vystoupil v unhošťském Centrinu
Úterý, 23 Duben 2019 19:31
V úterý 23. dubna potěšil Pěvecký sbor Slunce uživatele pečovatelského zařízení Centrin v Unhošti. Za hudebního doprovodu Vládi Albrechta a pod taktovkou Kateřiny Procházkové zazněly známé české melodie, které si s námi posluchači rádi zazpívali. Radost z vystoupení byla jako vždy oboustranná a vystupující sklidili velký potlesk. Pěvecký sbor můžete slyšet například na Jarmarku před Kavárnou Slunce v Unhošti 15. května v 10 hod., nebo na oslavě Domova dobré vůle 17. května od 14 hod. na Nouzově.
 
Velikonoční prodeje
Pondělí, 22 Duben 2019 20:53

Pomlázky či chcete-li pamihody, osení, barevná vajíčka, jarní věnce a mnoho dalších výrobků jsme prodávali na velikonočních prodejích ve firmách Alpiq, Aramark, Philip Morris, ČD Telematika a.s. a také na půdě Pedagogické fakulty UK v Praze. Velice nás potěšilo, když se lidem naše výrobky líbily, pochválili nám je a ještě raději jsme byli, když si něco zakoupili. Výtěžky z prodejů byly pěkné a celé putují na podporu zařízení Slunce.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 147