SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Golf pro Slunce 2017
Středa, 13 Září 2017 22:50

Ve čtvrtek 7. září 2017 se uskutečnil tradiční charitativní golfový turnaj Golf pro Slunce Open, který pořádal Golf Klub Botanika v Horním Bezděkově. Turnaje se za mírně větrného počasí zúčastnilo na 30 hráčů včetně zástupců sponzorů celého odpoledne. Zahájení turnaje se ujala ředitelka Nadačního fondu Slunce pro všechny paní Blanka Dvořáková. Pro zájemce byla připravena golfová akademie s trenérem, která vzbudila mezi přítomnými hosty značný zájem.
Během celého programu bylo nachystáno občerstvení, které připravili Centrum služeb Slunce všem a společnost Vyšehrad 2000 Group. Vynikající káva podávaná milovníkům tohoto moku byla od firmy J. J. Darboven. Moderování vyhlášení vítězů se ujala patronka fondu Mahulena Bočanová, která nadační fond podporuje již dlouhá léta. Po rozdání krásných cen v podobě křišťálových mís ze sklárny Rückl z Nižboru a kosmetiky Ryor skvěle zahrál a zazpíval náš kamarád Petr Bendl a také František Konvalinka. Letošní akce vynesla téměř 20 000 Kč a celá tato částka bude věnována na dovybavení nově vzniklé pedagogicko-psychologické poradny školy Slunce. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a přišli nás podpořit. Byla to, ostatně jako každoročně, velice vydařená akce. Děkujeme sponzorům golfového turnaje firmě Alpiq i Radiu Relax a Kladenskému deníku.

 


 
Setkání absolventů a zaměstnanců školy Slunce
Sobota, 09 Září 2017 20:21

Přijďte zavzpomínat, setkat se s přáteli, popovídat si s pedagogy, prohlédnout si fotky, opéct si buřty a strávit hezké odpoledne. Těšíme se na Vás v pátek 15. září na zahradě školy v Unhošti.

 
Golf na Botanice už ve čtvrtek 7. září
Pondělí, 04 Září 2017 20:10

Mílovými kroky se blíží charitativní golfový turnaj Golf pro Slunce v Areálu Botanika v Horním Bezděkově. Již tento čtvrtek 7. září 2017 od 12 hodin si můžete zahrát a tím přispět na dobrou věc. Pro ty, kteří si golf chtějí jen vyzkoušet, nebo se zdokonalit, bude od 13 do 14 hodin k dispozici trenér. Posedět a pobavit se třeba s patronkou Slunce Mahulenou Bočanovou pak můžete v restauraci, kde zahrají Petr Bendl a František Konvalinka. Zároveň si budete moci zakoupit výrobky od lidí se speciálními potřebami. Celé odpoledne bude ukončeno v 18 hodin. Přijďte nás podpořit a užít si hezký den. Za Nadační fond Slunce pro všechny se na Vás těší Blanka Dvořáková.

 
Nouzovští na Dnech města Kladna
Pondělí, 04 Září 2017 19:27

O víkendu 1.-3. 9. 2017 proběhla na Kladně velká akce Dny města, na kterou v neděli vyrazili také naši klienti z Domova dobré vůle v Nouzově. Výletníci si prohlédli vybavení záchranářů, poslechli si hudbu a odvážní si pohladili leguána. Vyfotit se s naší skupinkou odběhl z pódia sympatický moderátor akce Vlasta Korec.

 
Setkání zaměstnanců Slunce na Botanice
Pondělí, 04 Září 2017 17:40

Vedení a zaměstnanci celého Slunce i členové správní rady se sešli 30. srpna na slavnostním odpoledni v restauraci Botanika u příležitosti předání ředitelování školy. Ve své funkci končila Blanka Dvořáková a pomyslené žezlo předávala Jakubovi Dvořákovi, který se tak od 1. září 2017 stal ředitelem školy Slunce. Zároveň jsme ještě doslavili narozeniny odcházející paní ředitelky. Strávili jsme krásné odpoledne a to doslova, byl to totiž poslední teplý den letních prázdnin 2017.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 112

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800