SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Kavárna Slunce prodává "přes okénko"
Úterý, 21 Duben 2020 13:27

Nelehká doba si žádá sladký doping. Naše Kavárna Slunce v Unhošti je tu opět pro Vás! Zatím sice v omezené míře a formou s sebou "přes okénko", ale i tak si u nás můžete dát kávu, čaj a sladký zákusek. S úsměvem Vás budeme vyhlížet ve všední dny od 7 do 15 hodin. Nadále samozřejmě platí naše nabídka kávy zdarma pro lékaře, zdravotní sestry, hasiče, policisty, řidiče autobusů, lékárníky, pošťáky či pracovníky pečovatelské služby. Moc se na Vás těšíme!

 
Benefiční představení Afrika má nový termín
Pondělí, 20 Duben 2020 13:22

Dobrá zpráva přišla z Divadla Járy Cimrmana. Benefiční představení Afrika, které pro nás měli herci odehrát ke konci května, se přesouvá na neděli 25. října 2020. Vstupenky na představení, které je nyní vyprodané, zůstávají v platnosti. Těšíme se, že se s Vámi všemi, kteří jste nás nákupem vstupenek s certifikátem podpořili, uvidíme v říjnu. Bližší informace na webu divadla.

 
Oznámení o zrušení či odložení charitativních akcí
Čtvrtek, 09 Duben 2020 13:15

 
Poděkování
Pondělí, 06 Duben 2020 12:24

Děkujeme Vám za velkou vlnu pomoci, která se strhla za poslední týdny. Šijete pro nás roušky a pomohli jste nám tak zajistit péči o naše klienty a zachovat fungující provozy. Také my jsme postupně začali ve zvýšené míře šít a přebytečné roušky vozíme darem nemocnici v Kladně, se kterou spolupracujeme i při zajišťování péče o naše klienty, a dalším subjektům např. hematologii v Praze.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 161