SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Vyšlo jubilejní 50. číslo Zpravodaje Slunce
Středa, 07 Říjen 2020 20:33

Již padesátkrát jsme poslali do světa Zpravodaj Slunce, který Vás už pátým rokem informuje o dění ve Slunci, o novinkách a akcích. Na aktuální, ale i všechna minulá vydání se můžete podívat na www.slunce.info/zpravodaj.

 
Volná místa v mateřské škole
Středa, 23 Září 2020 15:57

Hledáte pro Vaši ratolest mateřskou školu? Ozvěte se nám a přijďte si prohlédnout tu naši, Mateřskou školu Slunce v Kyšicích, která má ještě volná místa. Jsme malá rodinná školka nedaleko Kladna s rozlehlou zahradou a pěkným školním hřištěm. Respektujeme individuální potřeby dětí, podporujeme jejich sebevědomí a zvídavost. Chodíme na procházky, vyrážíme na výlety, do školky za námi jezdí divadélka, účastníme se různých akcí Slunce a realizujeme mnoho dalších aktivit. Bližší informace Vám ráda podá zástupkyně pro MŠ Barbora Kačabová, tel. 608 054 828, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Těšíme se na Vaše děti.

 
Zářijové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 11 Září 2020 17:58

Zveme Vás na charitativní Pečení pro dobrou věc, které se uskuteční ve středu 16. září od 10 do 17 hod. venku před Kavárnou Slunce v Unhošti. Těšíme se na Vás!

 
Děkujeme za dezinfekci
Čtvrtek, 10 Září 2020 09:35

Do našich provozů Centra a do školy jsme darem od firmy Unipetrol dostali tolik potřebnou dezinfekci. Velice za to děkujeme. Poděkování patří i ředitelce Nadačního fondu Klausových, která nám tuto možnost zprostředkovala. Alespoň částečně jsme se i my o dar podělili s unhošťskými organizacemi Centrin, Dětský domov a Klíček.


 
Po dlouhé přestávce začal nový školní rok
Čtvrtek, 10 Září 2020 09:28

Po letních prázdninách jsme přivítali žáky naší školy zpátky v lavicích. Někteří měli volno způsobené koronavirovou situací opravdu dlouhé. Doma byli téměř půl roku a tak věříme, že se všichni těšili na shledání se svými pedagogy i kamarády. První den již tradičně děti přišly v doprovodu svých rodičů a přivítali je ředitel školy Slunce Jakub Dvořák a manželé Dvořákovi. Všichni naši žáci dostali díky naší spolupráci s Potravinovou bankou nové vybavené penály a desky s výtvarnými potřebami. Podělili jsme se i s prvňáčky z Dětského domova v Unhošti, kteří z dárku měli také velkou radost. Výuka žáků unhošťské školy Slunce bude v tomto školním roce probíhat v náhradních prostorách, neboť se ve stávající budově a na zahradě chystá přístavba nové školní budovy, přípravné práce jsou již v plném proudu. Přejeme všem žákům, studentům praktické školy, rodičům i našim pedagogům klidný a pěkný školní rok.


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 164