SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Tradiční

Pečení pro
dobrou věc

Vždy 3. středu v měsíci

Slunce.info
Koncert pro Slunce očima paní Hany Chvostové
Úterý, 25 Duben 2017 20:33

Ohlédnutí paní Hany Chvostové, členky Dozorčí rady Centra služeb Slunce všem, za Koncertem pro Slunce, který se konal 24. dubna 2017 v Obecním domě v Praze:

Sešli jsme se v „Repre“
Tak se totiž kdysi dávno říkalo pražskému secesnímu skvostu – Obecnímu domu. Právě v jeho největším sále, Smetanově síni, se poslední dubnové pondělí uskutečnil náš tradiční charitativní koncert, spojený s udílením Cen Slunce a letos věnovaný 15. výročí založení Nadačního fondu Slunce pro všechny. Večer zahájila Smíchovská komorní filharmonie bravurním provedením Bugatti Step Jaroslava Ježka a poté se na jevišti vystřídala celá plejáda umělců, z nichž drtivá většina patří k našim patronům a dlouholetým příznivcům: např. Jan Kříž, který vlastní již dvě Ceny Thalie, uchvátil publikum sinatrovskou My Way, Petr Macháček ze Semaforu nadchl překrásným barytonem v evergreenu What a Wonderfull World a učitel Pražské konzervatoře Josef Štágr rozněžněl nejen ženskou část posluchačů nesmrtelnou Maria z West Side Story. Krásná Bernsteinova hudba zazněla ještě jednou, to když Josef Štágr s vynikající sopranistkou Lucií Silkenovou zazpívali společně Tonight. Lucie rovněž přednesla sólo Gershwinovo Summertime a další sólo patřilo pianistovi Kryštofu Markovi a jeho vlastní skladbě Affinity.

Celý článek...
 
Reportáž na TV Barrandov
Středa, 19 Duben 2017 12:34

V Našich zprávách na TV Barrandov byla 18. dubna 2017 odvysílána reportáž ze Slunce - příběh Sylvie Kolenčíkové. Odkaz najdete zde http://www.barrandov.tv/video/95580-nase-zpravy-18-4-2017, reportáž začíná na 12:50 minutě.

 
Dubnové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 16 Duben 2017 09:09

Zveme Vás na naši pravidelnou charitativní akci Pečení pro dobrou věc. Tentokrát se bude konat ve středu 19. dubna opět před Kavárnou Slunce v Unhošti. Přijďte nás podpořit a odnést si něco dobrého z naší cvičné pekárny nebo hezkou dekoraci z chráněné dílny. Těšíme se na Vás.

 
Charitativní koncert pro Slunce
Pondělí, 03 Duben 2017 21:06

Srdečně Vás zveme na Exkluzivní charitativní koncert pro Slunce, který se uskuteční 24. dubna 2017 od 19 hodin v Obecním domě v Praze. Na koncertě zazpívají a zahrají Radka Fišarová, Dáša Zázvůrková, Zuzana Stirská, Lucie Silkenová, Kryštof Marek, Jan Kříž, Josef Štágr, Petr Macháček, Vladimír Albrecht a Orchestr Smíchovské komorní filharmonie s dirigentem Josefem Vondráčkem. Večerem budou provázet Hana Heřmánková a Petr Jančařík. Výtěžek koncertu půjde na aktivity Nadačního fondu Slunce, který letos slaví již 15. výročí založení. Bližší informace v Kavárně Slunce v Unhošti, nebo na tel. 739 671 443. Přijďte strávit hezký večer a podpořit tak dobrou věc. Těšíme se na Vás!

 
Předávání Ceny Křesadlo
Neděle, 02 Duben 2017 18:50

V sobotu 1. dubna 2017 byla v Kladně slavnostně předána Cena Křesadlo paní Mgr. Haně Chvostové. Cena se uděluje dobrovolníkům za jejich dlouhodobou práci ve prospěch druhých. A právě paní Hana Chvostová nám nezištně pomáhá při různých našich akcích a zároveň je členkou Dozorčí rady Centra služeb Slunce všem. Předávání cen organizuje Dobrovolnické centrum Kladno v rámci svého Charitativního plesu. Paní Haně blahopřejeme!

Paní Hana Chvostová nám napsala:

Poděkování za křesadlo
Vždy jednou za dva roky předává Dobrovolnické centrum Kladno cenu Křesadlo, určenou pro dobrovolníky z nejrůznějších sfér obecně prospěšných aktivit. Letos, v první dubnovou sobotu (sice na Apríla, ale „apríl“ to nebyl) jsem se mezi vyznamenanými ocitla i já. Jelikož si velmi vážím toho, že mě Nadační fond Slunce pro všechny na tuto cenu nominoval, náležitě jsem si sváteční odpoledne užila. V rozdělovské restauraci U zlatého prasátka se v rámci neformální milé slavnosti krom oceněných představily i nadějné, ještě školou povinné flétnistky z Kladna a také dobrovolnice z oboru canisterapie, které se svými čtyřnohými pomocníky předvedly ukázky své záslužné činnosti. Moc děkuji Sluníčku nejen za Křesadlo, ale hlavně za to, že se mohu těšit na další spolupráci.
Hana Chvostová

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 102

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800