SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Pozvánka na golf
Pondělí, 28 Srpen 2017 06:03

Tradiční charitativní golfový turnaj s odpoledním příjemným posezením u občerstvení a programu proběhne v golfovém areálu Botanika v Horním Bezděkově již 7. září. Přijďte si zahrát, užít si den v krásném golfovém areálu, setkat se s Mahulenou Bočanovou, Petrem Bendlem a dalšími hosty a podpořit tak Nadační fond Slunce pro všechny. Letošní výtěžek z akce bude věnován na dovybavení nově vzniklé pedagogicko-psychologické poradny školy Slunce.

 
Projekt „Cesta ke vzdělání“ 2016 – 2017
Úterý, 20 Červen 2017 09:55

Blíží se konec školního roku a uzavírá se i úspěšný projekt „Cesta ke vzdělání“ 2016 – 2017. Jde již o druhý grant, který škola získala od společnosti Philip Morris ČR a.s. Pomocí získaných finančních prostředků se hradí svozy a rozvozy žáků do školy, také doprava na veškeré aktivity, které souvisejí se vzděláním a patří do komplexní péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Díky projektu měly děti možnost jezdit na plavání, na koně, do snoezelenu. Podnikly spolu se svými učiteli i řadu poznávacích výletů a exkurzí do různých míst naší republiky. Všichni vzpomínají na výstavu „Lego poznáním i hrou“, na plzeňský projekt „Techmania“ zaměřený na vědu a techniku anebo na pěší túru po křivoklátské naučné stezce. V červnu 2017 se mimo jiné uskutečnila návštěva hraběnky Diany Sternbergové a jejího panství na zámku v Častolovicích, výprava k řece Berounce spojená s prohlídkou hradu Karlštejna a návštěva zoologické zahrady v Praze. Všechny tyto aktivity přiblížily žákům učivo ze školy v praxi, poznali i mnoho nových věcí a odnesli si spoustu zážitků.

 

 
Pečení pro dobrou věc
Čtvrtek, 10 Srpen 2017 23:32

Již ve středu 16. srpna chystáme další prázdninové Pečení pro dobrou věc před Kavárnou Slunce. Čekat na Vás budou skvělé koláče, sladké a slané pečivo a také různé malé dekorace a dárečky. Těšíme se na Vás.

 
Vztah Magdy a Pepy na TV Barrandov
Neděle, 06 Srpen 2017 20:08

Magda s Pepou, klienti chráněného bydlení Slunce, spolu žijí již 15 let ve spokojeném vztahu. Tomu však zpočátku kvůli jejich postižení málokdo věřil. Na jejich příběh se podívejte v reportáži TV Barrandov, začátek 1:06 http://bit.ly/2vuLXKs

 
Všechno nejlepší k narozeninám
Pátek, 04 Srpen 2017 21:45

Ve čtvrtek 3. srpna oslavila půlkulaté 65. narozeniny paní ředitelka Blanka Dvořáková. Přejeme jí všechno nejlepší, ať je stále tak vitální, plná energie a bezva nápadů. Na zdraví!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 112

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800