SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Prosincové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 16 Prosinec 2018 21:42

Pokud byste chtěli letos ještě naposledy podpořit aktivity Slunce, máte možnost na závěrečné charitativní akci letošního roku - tradičním Pečení pro dobrou věc. Těšíme se na Vás za sněhu, mrazu, deště i sluníčka.

 
Uživatelé chráněného bydlení vyrazili na gospely
Neděle, 16 Prosinec 2018 21:37

Uživatelé chráněného bydlení vyrazili v sobotu 15. prosince na tradiční akci zpěvačky Zuzany Stirské a souboru Fine Gospel Time nazvanou Zlatá Vánoční Gospel Time Party. V pražském Divadle U hasičů zazněly známé vánoční melodie ve více čí méně netradičním podání. Atmosféra byla sváteční, vánoční, nechybělo svařené víno a cukroví. Koncert se nám velice líbil a byli jsme potěšeni, že jsme mohli být jeho součástí. Děkujeme Zuzaně Stirské za pozvání!

 
Řada přátel nás přišla podpořit na Pražskou křižovatku
Neděle, 09 Prosinec 2018 22:41

Pod patronací Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 proběhl 5. prosince tradiční Mikulášský bazar na Pražské křižovatce, na které jsme prezentovali naši činnost a prodávali pečivo z chráněné pekárny a výrobky z chráněné dílny Slunce. V nádherných prostorách kostela sv. Anny v Praze nás přivítala Dagmar Havlová a během celého odpoledne se na akci objevila řada známých tváří a našich přátel. Byli jsme moc potěšeni, že přišli. Vánoční věnce ze Slunce tak budou zdobit stoly například u Kateřiny Brožové či Dáši Zázvůrkové, naše výrobky se líbily i Jitce Zelenkové, Markovi Šimonovi z Divadla Járy Cimrmana, Kateřině Hrachovcové či Jitce Sedláčkové. Zazpívali jsme si koledy, prohlédli si nabídku ostatních neziskových organizací, které se zde představily, zdobili jsme s dětmi perníčky a strávili zdařilé odpoledne. Výtěžek z prodeje podpoří aktivity Nadačního fondu Slunce pro všechny.

 
Konec listopadu ve znamení kulatých narozenin
Pátek, 07 Prosinec 2018 12:12

Naše dvě milé kolegyně Ivanka a Jarka slavily ve stejný den stejné životní jubileum, které bychom jim určitě nehádali. Přejeme jim zdraví, optimismus a elán do dalších let.

 
Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí
Čtvrtek, 06 Prosinec 2018 09:13

Tradiční vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí zaplní prostory pasáže paláce Adria v Jungmannově ulici v Praze v úterý 11. prosince od 14 do 19 hodin. Je výsledkem dlouholeté spolupráce divadla a Nadačního fondu Slunce pro všechny. Zakoupit si budete moci adventní věnce se svíčkami i závěsné, drobné dárky z chráněné dílny a také pečivo z chráněné pekárny Slunce. Prodávat s námi budou známí herci a zpěváci, někteří z nich také vystoupí a zazpívají nám. Celý výtěžek bude věnován na provoz zařízení Slunce. Přijďte si koupit něco pěkného a podpořit tak Nadační fond Slunce pro všechny, nebo se jen chvíli zastavit na svařák a cukroví. Těšíme se na Vás!

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 142