SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Tradiční

Pečení pro
dobrou věc

Vždy 3. středu v měsíci

Slunce.info
Nouzovští si užili den na Matějské pouti
Úterý, 21 Březen 2017 21:19

Stejně jako každý rok se i letos v rámci Matějské pouti uskutečnil Den pro zdravotně postižené osoby. V pondělí 20. března 2017 se tedy klienti Domova dobré vůle Slunce v Nouzově společně s doprovodem vypravili na pražské Výstaviště v Holešovicích, kde se pouť koná. Veškeré atrakce byly v tento den hendikepovaným dětem i dospělým k dispozici mezi 11 a 15 hodinou zcela zdarma. Naši klienti si celý den moc užili, vyzkoušeli si několik pouťových atrakcí a ti odvážní se svezli i na horské dráze. Těšíme se na Matějskou zase za rok.

 

 
Víkendový výlet na Poteplí
Neděle, 12 Březen 2017 20:00

I přesto, že to o druhém březnovém víkendu venku jarně úplně nevypadalo a sluníčka jsme si moc neužili, jsme pro klienty chráněného bydlení přichystali výlet. Po společném skvělém obědě jsme se vydali na procházku lesem na Poteplí a Malé Kyšice. Po cestě jsme pozorovali, jak se po zimě příroda pomalu probouzí - už krásně kvetly sněženky. Mezi všemi panovala veselá nálada. Odměnou nám nakonec byly poháry v restauraci U Kozla v Malých Kyšicích.

 

 
Březnové Pečení pro dobrou věc
Středa, 08 Březen 2017 08:32

Také na březen chystáme tradiční akci Pečení pro dobrou věc, která tentokrát bude ve znamení blížícího se jara a Velikonoc. Připraven bude prodej dekorací a dárků z našich dílen, vše za velice příznivé ceny. Chybět nebude stánek s koláčky a dalším sladkým i slaným pečivem ze cvičné pekárny Slunce a také budeme opět grilovat klobásky. Přijďte si něco vybrat, koupit, udělat si radost a tím podpořit naši činnost. Těšíme se na Vás 15. března před Kavárnou Slunce v Unhošti.

 
Vystoupení klubu seniorů v Centrinu
Pátek, 03 Březen 2017 08:15
Klub seniorů Slunce společně s Vladimírem Albrechtem byli pozváni do unhošťského Centrinu, aby zahráli a zazpívali pro jejich uživatele. Rádi jsme pozvání přijali a tak se v úterý 28. února vystoupení uskutečnilo. Tým pracovníků Centrinu měl vše do puntíku připravené. Zaměstnanci i někteří uživatelé na nás čekali v krásných, ručně vyrobených kloboucích. Dokonce pro nás připravili i pohoštění. Při zpívání písniček se všichni spokojeně pohupovali do rytmu a někteří si s námi i zazpívali. Asi největší úspěch měla písnička ,,Malovaný džbánek", při které už zpívali opravdu všichni, včetně personálu. Po vystoupení si k nám uživatelé z Centrinu přisedli a popovídali jsme si u šálku kávy. Setkání bylo velmi milé a přátelské. Rádi přijedeme znovu.
 
Zápisy do 1. tříd ZŠ a mateřských škol
Úterý, 28 Únor 2017 13:32

Veškeré informace k zápisům do 1. tříd základních škol Slunce v Unhošti a ve Stochově a do mateřských škol Slunce v Kyšicích a Horním Bezděkově najdete v přiložených dokumentech. Na setkání s Vámi a Vašimi dětmi se těší paní učitelky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 102

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800