SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Myslíme na Vaše zvířecí miláčky
Čtvrtek, 12 Prosinec 2019 10:55

Ve Slunci myslíme také na Vaše zvířecí miláčky. Začali jsme pro ně péct skvělé sušenky podle vychytávek Ládi Hrušky. Na jejich výrobě se podílí uživatelé služeb, především chráněného bydlení, kde zadělávají a pečou. A to pouze z kvalitních surovin. Pokud tedy chcete dopřát pamlsek Vašemu psovi či kočce, přijďte si je koupit. Přidaná hodnota je samozřejmě podpora lidí se speciálními potřebami. Prodáváme v Kavárně Slunce a na našich akcích. Budeme například celou sobotu 14. 12. ve stánku na náměstí v Kladně.

 
Tržíček Divadla Bez zábradlí
Středa, 11 Prosinec 2019 22:00

Všechny Pražáky i ty z Vás, kteří se chystáte do Prahy na vánoční nákupy, nebo tam pracujete, zveme ve čtvrtek 11. prosince na Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí. Budeme zpívat, dáme si svařák, čaj a cukroví a nakoupit si budete moci výrobky z dílny Slunce. Těšíme se na Vás.

 
Prosincové Pečení pro dobrou věc s bazárkem
Čtvrtek, 05 Prosinec 2019 22:03

Poslední Pečení pro dobrou věc letošního roku bude ve středu 18. prosince i s bonusem - bazárkem hodnotných dárků k Vánocům. Někteří z nás shánějí dárky na poslední chvíli, ve Slunci bude jedinečná příležitost, jak je pořídit. Bazárek bude v Kavárně Slunce až do 20 hodin. A k tomu svařák, cukroví a dobrá nálada. Těšíme se na Vás!

 
Společenský večer a aukce pro Slunce
Středa, 27 Listopad 2019 19:35

Kavárna Obeního domu v Praze bude 3. prosince opět po roce hostit Společenský večer pro Slunce spojený s aukcí ve prospěch Nadačního fondu Slunce pro všechny. Pokud chcete děti a dospěláky s hendikepy podpořit, přijďte si něco vydražit. A jaké položky máme letos do aukce připraveny? Podívejte se do našeho aukčního katalogu. Součástí večera bude křes knihy Příběh Sofie, minikoncert a závěrečný raut. Těšíme se na Vás a věříme, že večer vynese na podporu lidí s postižením tak potřebné finanční prostředky.

 
Mikulášský charitativní bazar v Pražské křižovatce
Úterý, 26 Listopad 2019 12:36

Mikulášský charitativní bazar, který pořádá Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97, se bude konat 5. prosince 2019 od 14 do 18 hodin v krásných prostorách Pražské křižovatky - kostela sv. Anny v Praze. Setkáte se zde s mnoha známými osobnostmi a nasajete atmosféru Vánoc. Prodávat bude řada neziskových organizací, mezi kterými nebudeme chybět. Budete si tak moci dát svařák, ochutnat cukroví z chráněné pekárny Slunce, dát si vánočku či štolu a koupit si adventní věnec a další dekorace a dárky. My se na neopakovatelné kouzlo Pražské křižovatky moc těšíme a co Vy, přijdete?

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 156