SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Natáčení pořadu Klíč o Slunci
Neděle, 25 Únor 2018 20:01

Štáb České televize u nás natáčel 20. a 21. února pořad Klíč. Společně s režisérem a dalšími členy štábu přijel i herec Jan Potměšil, který se také v tomto díle objeví. V epizodních rolích si s ním zahráli i naši asistenti Petr Bachman a David Stropek. Poprvé byla naše organizace představena v Klíči ve vydání v roce 2010, podívat se můžete zde: http://bit.ly/2EGbfqy Tentokrát bude průvodcem našimi službami ředitel školy Jakub Dvořák. Vysílat se bude na ČT 2 14. března odpoledne.

 
Přijímací řízení na SŠ
Neděle, 25 Únor 2018 19:44

Informace k přijímacímu řízení do 1. ročníku vzdělávání na střední škole.

 
Specializovaný kurz pro předškoláky
Úterý, 20 Únor 2018 21:13

Nejste si jistí, jak Vaše dítě zvládne přechod mezi mateřskou školou a první třídou? Využijte naší přípravky. Speciálně pedagogické centrum a pedagogicko-psychologická poradna Slunce pořádá pro veřejnost specializovaný Kurz pro předškoláky. Jedná se o celkem 10 setkání, kde se Vašim budoucím prvňáčkům budou věnovat zkušená psycholožka a speciální pedagožka. Samozřejmostí je konzultace s rodiči. Kurz bude probíhat ve škole Slunce ve Stochově. Bližší informace Vám podá Petra Horynová, tel. 735 750 052, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Únorové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 16 Únor 2018 08:38

Zveme Vás na další z pravidelných charitativních Pečení pro dobrou věc, které pořádáme před Kavárnou Slunce v Unhošti. Proběhne 21. února od 10 do 17 hodin. Tentokrát bude ve znamení domácích marmelád, které nově vaříme ve cvičné pekárně Slunce. Máme různé druhy - přijďte ochutnat a koupit si. Nás tím podpoříte a sobě uděláte radost. Na čerstvé pečivo nebo palačinky jsou marmelády skvělé!

 
Slunce slavilo Den zamilovaných
Středa, 14 Únor 2018 12:35

Potěšilo nás, kolik lidí si udělalo čas a přišlo na dnešní snídani ke Dni zamilovaných do Kavárny Slunce. Mimo jiných i členka správní rady Nadačního fondu Slunce pro všechny JUDr. Marie Malá, která si dala svou ranní kávu s paní ředitelkou Centra služeb Slunce všem PaedDr. Blankou Dvořákovou. Obě také ochutnaly domácí marmelády, které se nově v naší cvičné pekárně vaří. Po celý den se v kavárně prodávaly dorty ve tvaru srdcí, které jednoduše na dnešního Valentýna v naší nabídce chybět nemohly.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 124