SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Výstava Slunce v OC Central
Pondělí, 05 Červen 2017 05:36

V kladenském obchodním domě Central proběhne v pondělí 5. června od 13.30 hodin slavnostní versnisáž naší výstavy za účasti Mahuleny Bočanové a Petra Bendla.

 
Den dětí v Unhošti
Čtvrtek, 01 Červen 2017 18:56

První čtvrteční odpoledne v červnu patřilo v unhošťské škole Slunce dětem, které svůj svátek slavily soutěžemi na školní zahradě za krásného letního počasí. Žáci procházeli jednotlivými stanovišti, kde soutěžili v různých disciplínách a dostali sladkou odměnu. Den dětí se tedy vydařil po všech stránkách a všichni odjeli spokojeni domů.

 
Oslava 17. výročí založení Domova dobré vůle
Čtvrtek, 01 Červen 2017 09:31

Přijďte s námi v pátek 2. června ve 13 hodin oslavit 17. výročí založení Domova dobré vůle na Nouzově. Zazpívá nám František Konvalinka, vystoupí uživatelé sociálních služeb a možná přijde i kouzelník... Těšíme se na mistra čar a kouzel Jana Vaidiše (www.janvaidis.cz). Nezapomeňte vzít sebou své děti.

 
Závody Karlovy Vary - Unhošť
Pondělí, 22 Květen 2017 08:53
V neděli 21. května se konal již tradiční cyklistický závod Karlovy Vary - Unhošť. Trasa má délku 124 km a start je na předměstí Karlových Varů. V Unhošti probíhal doprovodný program a na závodníky čekalo občerstvení. Jako každoročně i letos se akce účastnil Nadační fond Slunce pro všechny. Na náměstí v Unhošti jsme šlapali na rotopedech a najeli jsme do vyhlášení vítězů skoro stejně kilometrů jako závodníci. Také jsme prodávali koláče a placky v rámci veřejné sbírky. Závody se v Unhošti konají již od roku 2007.


 
Poupění na pražské Kampě
Čtvrtek, 01 Červen 2017 08:02
V sobotu 27. května jsme s naším klubem seniorů byli pozváni na osmý ročník ,,Poupění". Festival strýt tyjátr se konal na pražské Kampě a patronem celého festivalu byl Milan Peroutka, který sám přispěl svou písní. Náš sbor seniorů za doprovodu Vladimíra Albrechta vystoupil s pásmem dětských písniček, za který sklidil velký potlesk. Celá akce se velmi vydařila a počasí nám také přálo. Na závěr jsme se seniorkami zašly na oběd, kde jsme u dobrého jídla celou akci zhodnotily a příjemně si popovídaly. Mně bylo odměnou a u srdíčka mě zahřálo, když si seniorky mezi sebou prohodily ,,holky...to jsme, ale měly dneska krásně prožitý den".
Ivana Kankrlíková

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 109

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800