SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Garážový výprodej ve škole ve Stochově
Pondělí, 08 Říjen 2018 06:50

Také vám je líto se po generálním úklidu zbavit věcí, které již nebudete potřebovat, ale které by ještě mohly jinému udělat službu a radost? Přes léto jsme nejen my uklízeli a teď máme hezkou kupu věcí, které sami nevyužijeme, ale mohly by posloužit dál. V pátek 12. října od 13 do 18 hodin pořádáme proto garážový výprodej, kde za symbolické ceny najdete hračky, hrníčky, oblečení, knížky a jiné věci, které už opravdu nevyužijeme. Zároveň se těšíme, že se u kávy a dobrého zákusku z naší cvičné pekárny seznámíme s našimi stochovskými sousedy, popovídáme si s příchozími a zájemcům ukážeme prostory naší pěkné školy. Těšíme se na Vás ve škole Slunce v Hornické 410 ve Stochově!

 
Radka Fišarová zaplnila unhošťský kinosál
Pátek, 05 Říjen 2018 09:43

Patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny, zpěvačka Radka Fišarová vystoupila v pondělí 1. října společně s akordeonistou Aliaksandrem Yasinskim a kytaristou Mirkem Linkou na koncertě ke Dni seniorů v kinosále v Unhošti. Sál se zaplnil do posledního místa, což nám udělalo velkou radost. Radčinou doménou jsou kromě muzikálových melodií a vlastních písniček především francouzské šansony, které samozřejmě na koncertě nechyběly. Na dvě písně Radku doprovodil nevidomý uživatel našich služeb Vladimír Albrecht, který hraje na klávesy. O přestávce byl velký zájem o občerstvení, které připravila Kavárna Slunce i o výrobky z chráněné dílny. Po skončení koncertu Radka zapózovala a vyfotila se všemi zájemci o společný snímek. Děkujeme všem, kteří přišli i Radce a doprovodu za úžasný večer.

 
Babí léto na škole v přírodě
Pátek, 05 Říjen 2018 09:14

V nejteplejším zářijovém týdnu vyrazily děti ze školy Slunce spolu se svými pedagogy a asistenty do Krkonoš na školu v přírodě. Penzion Zoja jsme nenavštívili poprvé a opět nás potěšilo, jak vřele jsme byli přivítání. Celý týden nám k velké radosti přálo počasí a náležitě jsme toho využili - koupali jsme se, hráli hry v lese, vyjeli jsme lanovkou na Černou horu, dělali jsme procházky po horách, prošli jsme se Stezkou stromů v Janských lázních, ti odvážní si vyzkoušeli lanový park a zajeli jsme do zoo a na safari do Dvora Králové. Týden byl zážitky a výlety nabitý a děti si ho moc užily.

 
Koncert Radky Fišarové se blíží!
Neděle, 30 Září 2018 19:32

Zveme Vás na koncert zpěvačky Radky Fišarové, která již v pondělí 1. října od 18 hodin v kinosále města Unhošť zazpívá šansony, filmové melodie i vlastní písničky. Radka vystoupením podpoří Nadační fond Slunce pro všechny, jehož je patronkou. Vstupenky jsou k dostání v Kavárně Slunce nebo před koncertem za 100 Kč pro seniory a zdravotně znevýhodněné osoby, 250 Kč za plnou cenu. Společně s Radkou se na Vás moc těšíme!

 
Vínohrady
Neděle, 23 Září 2018 18:56
Přijďte ve čtvrtek 27. září od 15 do 21 hodin do How2base Hall v Římské 20 v Praze 2 prožít atmosféru vinného sklípku na Vinohradech a zároveň tím podpořit Nadační fond Slunce pro všechny. Během akce budete degustovat vína jednotlivých vinařů, poslechnete si cimbálovou muziku, ochutnáte dobroty ze cvičné pekárny Slunce a ve 20 h pro Vás vystoupí zpěvák a vokalista David Uličník ze známé skupiny 4TET. Vstupné je 190 Kč a získáte tím skleničku, talířek s pochutinami k vínu a 5 bodů na košt (1 košt u vinaře bude za 1-2 body). Další body je možné připlatit na místě. Bližší informace na www.vinonavinohradech.cz. Těšíme se na Vás!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 136