SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Červnové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 16 Červen 2019 22:25

Ještě než se všichni rozjedete na dovolené, stavte se ve Slunci. Zveme Vás na předprázdninové Pečení pro dobrou věc, které proběhne ve středu 19. června před Kavárnou Slunce v Unhošti. Oblíbené koláče budou a k tomu další dobroty z naší pekárny, i výrobky z dílny Slunce. Těšíme se na Vás!

 
Výsledky přijímacího řízení do MŠ
Čtvrtek, 06 Červen 2019 10:01

 
Na prodeje s novým stánkem
Čtvrtek, 06 Červen 2019 07:07

Pekárna a Kavárna Slunce je místem, kde našli své uplatnění lidé se speciálními potřebami, kteří by s ohledem na svůj hendikep obtížně hledali pracovní místa. V pekárně se podílejí na přípravě těsta, čištění zeleniny na různé slané koláče, mají na starost úklid či se starají, aby bylo čisté nádobí. Na Kavárně zase obsluhují hosty. Vždy s nimi pracuje zaměstnanec, který jim dopomáhá, poradí a nasměruje. S našimi pekárenskými výrobky jezdíme na různé prodeje, díky kterým se nám daří vybírat tolik potřebné finanční prostředky. Na akcích zároveň prezentujeme naši činnost. V nedávné době jsme se mohli potkat například na hostivickém Majálesu, unhošťském Jarmarku kynologického klubu, dojezdu cyklozávodu Karlovy Vary-Praha, konferenci Psychopedické společnosti a také na našem tradičním Jarmarku a Pečení pro dobrou věc. Na prodeje vyjíždíme za jakéhokoliv počasí, ideální je, když nám svítí slunce, ale kolikrát zaprší, nebo i zasněží. Máme radost, že před vrtochy počasí nás bude nově chránit krásný stánek, který nám zdarma věnovala firma www.expodum.cz, které za její laskavost velice děkujeme.

 

 
Koncert Vladimíra Albrechta
Pondělí, 03 Červen 2019 07:24

Rádi bychom Vás pozvali na akci, která pomůže vybrat finanční prostředky na rehabilitační pobyt pro nevidomého uživatele Centra služeb Slunce všem. Přijďte v pátek 21. června od 19 hod. do kinosálu Města Unhošť na koncert skvělého Vladimíra Albrechta a jeho hostů. Právě pro Vláďu je určen celý výtěžek z dobrovolného vstupného. Na koncertě zároveň vystoupí hosté, kteří tak Vláďu podpoří. Těšíme se na Vás i na koncert, plný známých melodií a dobré nálady.

 
Tradiční bazar ve škole Slunce v Unhošti
Čtvrtek, 30 Květen 2019 23:01

Blíží se akce na zahradě školy v Unhošti - charitativní bazar. Už teď víme, že bude z čeho vybírat, nenechte si proto ujít pravou "hrabárnu" a přijďte si pro hezký kousek do Vašeho šatníku, kabelku, hrníčky a mnoho dalšího. Ceny jsou více než symbolické a celý výtěžek pomůže žákům se speciálními potřebami. A pokud Vám doma ještě zachovalé oblečení zabírá místo, věnujte nám ho do bazaru. Co se neprodá poputuje k dalšímu charitativnímu využití. Těšíme se ve středu 5. června na Vás!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 151