SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Pozvánka na country festival
Úterý, 02 Květen 2017 07:07

Zveme Vás na čtvrtý ročník charitativního festivalu Country a Bluegrass nad Berounkou, jehož výtěžek bude letos věnován našemu Nadačnímu fondu Slunce přo všechny. Akce se koná 26.-27. května na tábořišti v Račicích nad Berounkou.

 
Milé setkání
Středa, 26 Duben 2017 20:47

Již od roku 1991 se známe a přátelíme s organizací, která se stará o děti a dospělé s dětskou mozkovou obrnou v Remeši ve Francii. Michael Charpy, představitel této organizace nás v těchto dnech přijel navštívit. Jsme rádi, že jsme se s ním mohli zase sejít a zavzpomínat si na naše společná setkání a výměnné pobyty.

 
Pozvánka na seminář
Středa, 26 Duben 2017 11:08

V úterý 2. května 2017 od 13 hodin pořádáme seminář na téma Jak rozpoznat a podpořit nadané děti. Přednášku povede PhDr. Eva Vondráková, předsedkyně Společnosti pro talent a nadání STaN a zakladatelka Centra Filip. Seminář proběhne v SPC Slunce v Unhošti a je zdarma.


 
Koncert pro Slunce ve fotografiích
Úterý, 25 Duben 2017 21:01

Charitativní koncert pro Slunce, 24. dubna 2017, Smetanova síň Obecního domu v Praze. (foto: Miroslav Bureš)

 
Koncert pro Slunce očima paní Hany Chvostové
Úterý, 25 Duben 2017 20:33

Ohlédnutí paní Hany Chvostové, členky Dozorčí rady Centra služeb Slunce všem, za Koncertem pro Slunce, který se konal 24. dubna 2017 v Obecním domě v Praze:

Sešli jsme se v „Repre“
Tak se totiž kdysi dávno říkalo pražskému secesnímu skvostu – Obecnímu domu. Právě v jeho největším sále, Smetanově síni, se poslední dubnové pondělí uskutečnil náš tradiční charitativní koncert, spojený s udílením Cen Slunce a letos věnovaný 15. výročí založení Nadačního fondu Slunce pro všechny. Večer zahájila Smíchovská komorní filharmonie bravurním provedením Bugatti Step Jaroslava Ježka a poté se na jevišti vystřídala celá plejáda umělců, z nichž drtivá většina patří k našim patronům a dlouholetým příznivcům: např. Jan Kříž, který vlastní již dvě Ceny Thalie, uchvátil publikum sinatrovskou My Way, Petr Macháček ze Semaforu nadchl překrásným barytonem v evergreenu What a Wonderfull World a učitel Pražské konzervatoře Josef Štágr rozněžněl nejen ženskou část posluchačů nesmrtelnou Maria z West Side Story. Krásná Bernsteinova hudba zazněla ještě jednou, to když Josef Štágr s vynikající sopranistkou Lucií Silkenovou zazpívali společně Tonight. Lucie rovněž přednesla sólo Gershwinovo Summertime a další sólo patřilo pianistovi Kryštofu Markovi a jeho vlastní skladbě Affinity.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 105

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800