SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Vánoční prodej výrobků dětí ze stochovské školy
Čtvrtek, 21 Listopad 2019 23:04
Zveme Vás na Vánoční prodej výrobků, na jejichž výrobě se podílely děti s různým druhem postižení ze školy Slunce. Přijďte je ve čtvrtek 28. listopadu podpořit do Domu kultury ve Stochově. Těšíme se na Vás!

 
Podívejte se na nové video
Pondělí, 18 Listopad 2019 12:12

Na našem youtube kanále přibylo nové video z koncertu Hvězdy pro Slunce. Uvidíte v něm samotný křest kalendáře a také velmi emotivní módní přehlídku dětí ze školy Slunce.

 

 
Listopadové Pečení pro dobrou věc
Pondělí, 18 Listopad 2019 08:18

Vystoupením dětí z mateřské školy Slunce Kyšice bude ve sředu 20. listopadu v 10 hodin zahájeno Pečení pro dobrou věc. Přijďte si malé zpěváky poslechnout a zároveň si koupit naše vyhlášené koláče. Chybět nebudou také adventní dekorace a drobné dárky z dílny Slunce a bazárek. Během Pečení jsme si pro Vás připravili akci na kalendář - můžete si ho totiž zakoupit za polovinu! Těšíme se na Vás.

 
Hvězdní hosté zazpívali a pokřtili kalendář Slunce 2020
Pondělí, 18 Listopad 2019 07:26

Před zaplněným hledištěm Divadla Bez zábradlí vystoupili ve čtvrtek 7. listopadu zpěváci a zpěvačky na koncertě Hvězdy pro Slunce. Součástí večera, který proběhl na podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny, byl i křest charitativního kalendáře pro rok 2020 a módní přehlídka dětí ze školy Slunce. Ta se stala nejemotivnějším momentem celého večera. Nejen že děti zvládly náročnou přípravu, nákupy, oblékání a zkoušení s přehledem a ukázněností, ale i když se potom třásly obrovskou trémou v zákulisí, své obavy a strach nakonec překonaly a vyšly před plný sál. Ukázaly, že i přes své hendikepy to jsou silní a sebevědomí lidé. Jsme na ně neuvěřitelně hrdí. Během koncertu zazpívali a zahráli Kateřina Brožová, která akci také moderovala, houslista Lubomír Brabec, Marian Vojtko, Bohuš Matuš, Radka Fišarová, Hanka Křížková, kytarový virtuoz Lubomír Brabec, Kateřina Marie Fialová, Nikol Kouklová, Dáša Zázvůrková, Zuzana Stirská či Zuzana Žáková. Koncert se opravdu povedl, kalendář byl oficiálně vypuštěn do světa a my doufáme, že se bude líbit. Letos ho zrealizovala právně Kateřina Brožová, která dala dohromady i celý koncert. Za její podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny a lidí s hendikepy jí patří velké poděkování.

 
Koncert v kostele sv. Mikuláše
Pondělí, 11 Listopad 2019 07:13

Tradiční benefiční koncert na podporu dětí se speciálními potřebami ze školy Slunce se uskuteční v pondělí 25. listopadu 2019 od 16 hodin v kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze. Zazpívají na něm operní pěvkyně Lucie Silkenová, Dáša Zázvůrková, na varhany zahraje Pavel Černý, na klávesy uživatel služeb Slunce Vladimír Albrecht, zazpívá Kateřina Procházková, Honzík Musil a Jan Rezek. Akci bude moderovat Táňa Fischerová. Prodejní výstava prací dětí a dospělých se speciálními potřebami bude probíhat až do začátku ledna. Koncert proběhne pod záštitou Náboženské obce Církve československé husitské, která zapůjčí překrásné prostory barokního kostela. Srdečně Vás zveme! Vstupné je dobrovolné a jeho výtěžek i z prodejní výstavy podpoří děti s hendikepy.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 156