SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Zaměstnanci Aramarku na dni dobrovolníků ve Slunci
Sobota, 21 Září 2019 22:10

V rámci dne dobrovolníků zavítalo ve čtvrtek 19. září do Slunce 25 zaměstnanců Aramarku a na jeden den se stali naší součástí. Ve škole dětem zpestřili výuku, v Domově dobré vůle natírali plot, u Centra služeb brousili posedy a v Luční pomáhali s rekonstrukcí garáže. Několik kuchařů zamířilo do naší pekárny a Kavárny, kde připravili výborný charitativní oběd. Na ten si zarezerovala svá místa téměř třicítka strávníků. Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se zapojili do činností ve Slunci, skvěle uvařili a pomohli nám vybrat nezbytné finance pro naši činnost.

 
Charitativní oběd v Kavárně Slunce
Úterý, 10 Září 2019 11:45

Chcete si dát skvělý oběd a zároveň podpořit činnost zařízení starajícího se o děti a dospělé s různými hendikepy? Zarezervujte si místo a přijďte v poledne ve čtvrtek 19. září do chráněné Kavárny Slunce v Unhošti, kde pro Vás společně s Aramarkem připravujeme vymazlené podzimní menu. Těšíme se na Vás!

 
Golfový turnaj se blíží
Pátek, 30 Srpen 2019 10:46

Golfisté, pojďme se sejít již příští čtvrtek 5. září na Botanice v Horním Bezděkově. Golfový turnaj pro Slunce je již téměř tady!

 
Srpnové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 16 Srpen 2019 15:25

Zveme Vás na Pečení pro dobrou věc, které se uskuteční ve středu 21. srpna od 10 do 17 hod. před Kavárnou Slunce v Unhošti. Těšit se opět můžete na naše koláče a další dobroty z chráněné kavárny, výrobky od lidí se speciálními potřebami i malý bazárek. Navíc budeme tenktorát grilovat výborné klobásy. Těšíme se na Vás.

 
Nové auto z veřejné sbírky
Pondělí, 12 Srpen 2019 09:19

Nový mikrobus, který zakoupil Nadační fond Slunce pro všechny z veřejné sbírky, nám v pátek 9. srpna 2019 přijel předat zástupce kladenského autosalonu V-Group. Děkujeme všem, kteří nám svým příspěvkem pomohli auto získat. Kromě mnoha jiných to bylo i Divadlo Járy Cimrmana, kde výtěžek představení hraného pro Slunce šel celý na nákup auta. Dnes ho společně s námi přijeli z divadla pokřtít naši přátelé Marek Šimon a Petr Reidinger. Devítimístné auto bude sloužit pro děti ve škole, dospěláky v Centru, i pro akce nadačního fondu. Článek z jeho slavnostního převzetí vyšel v Kladenském deníku.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 153