SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Výtěžek z prodejů pomáhá realizovat naše cíle
Úterý, 04 Prosinec 2018 22:15

V období adventu máme velice napilno. Účastníme se mnoha různých předvánočních akcí, prodejů či koncertů, které využíváme především k tomu, že "jsme vidět", k představení naší práce, setkání s našimi podporovateli a v neposlední řadě také k získávání nových přátel, kteří se o aktivity Slunce budou zajímat. Prodeje nám přinášejí finanční prostředky tak důležité k realizaci naších plánů a vizí. A že jich nemáme málo. Jsme proto rádi a vděčni každému, kdo nákupem našich výrobků či poskytnutím daru podpoří naši činnost. Prodeje na konci listopadu a v prosinci běží takřka denně nejen v Unhošti a okolí, ale také v Praze či ve vzdálenějších městech například v Kutné Hoře nebo v Teplicích. Na fotkách zleva máme prodej ve firmě Alpiq v Praze. Společnost Aramark nás zase pozvala na prodeje do poboček v Praze a Teplicích.

 
Zdobení adventních věnců ve školce
Úterý, 04 Prosinec 2018 21:46

Ve školce Slunce v Horním Bezděkově se v sobotu 1. prosince sešli rodiče dětí i další naši přátelé z okolí na zdobení adventních věnců. Nálada byla skvělá, zelené korpusy, ozdoby a svíčky připravené a tak se všichni dali hned do díla. Akce se zúčastnilo i plno dětí, kterým to s tavnou pistolí šlo velice dobře a nikdo se nespálil. S výsledkem byli všichni spokojeni a adventní věnce tak budou zdobit stoly až do Vánoc. Děkujeme všem, kteří na naši akci přišli.

 
Vánoční charitativní bazar v Unhošti
Úterý, 04 Prosinec 2018 10:25

V Centru služeb Slunce všem pořádáme v pátek 7. 12. a sobotu 8. 12. již tradiční Vánoční dobročinný bazar. Přijďte si užít předvánoční atmosféru, koupit si drobné dárky a dát si "paňáka" na charitu. Bazar zahájí v pátek v 16 hod. sopranistka Helena Krausová, Vladimír Albrecht, František Konvalinka a děti ze školy Slunce, které zazpívají společně s učitelem angličtiny Brianem. Srdečně Vás zveme!

 

 
Mikulášský bazar na Pražské křižovatce
Neděle, 02 Prosinec 2018 20:40

Zveme Vás na Pražskou křižovatku - kostela sv. Anny v Praze, kde ve středu 5. prosince proběhne již tradiční Mikulášský charitativní bazar, který pořádá Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97. Stejně jako předchozí roky i letos budeme jeho součástí. Těšíme se na shledání s Vámi.

 
Rozsvícení vánočního stromu na Nouzově
Pátek, 30 Listopad 2018 14:26

V Domově dobré vůle Slunce v Nouzově budeme v pátek 30. 11. rozsvěcet vánoční strom. Srdečně Vás zveme.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 142