SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Novinka: Youtube kanál Slunce všem
Čtvrtek, 19 Červenec 2018 07:36

Ve Slunci se pořád něco děje. Abychom Vám život u nás přiblížili, vytvořili jsme youtube kanál Slunce všem, kam budeme umísťovat videa z akcí, nebo jen tak z "běžných dní". Už teď se můžete podívat na záběry z jarního Benefičního koncertu pro Slunce v Obecním domě, najdete zde zkrácenou i plnou verzi Školní akademie, která byla vyvrcholením školního roku a podívat se můžete, jak krásně zpívá Pěvecký sbor Slunce a tím rozdává radost druhým. Nechybí ani Busking pro Slunce, který se konal na konci června v Praze. Podívejte se a sdílejte. Děkujeme za podporu, bez které by to nešlo!

 
Červencové Pečení pro dobrou věc
Středa, 11 Červenec 2018 06:09

Také o prázdninách bude každou třetí středu v měsíci před Kavárnou Slunce živo při Pečení pro dobrou věc. Na to červencové Vás zveme 18. 7. od 10 do 17 hodin. Těšíme se na Vás.

 
Vysvědčení rozdáno, prázdniny začaly
Úterý, 03 Červenec 2018 09:03

V pátek 29. června rozdali třídní učitelé svým žákům ve škole Slunce vysvědčení a dětem tak začaly prázdniny, na které se všichni moc těšili. Do unhošťské školy přišla žáky pozdravit bývalá ředitelka Blanka Dvořáková. Současný ředitel školy Slunce Jakub Dvořák rozdával vysvědčení na Stochově. Všem přejeme krásné léto plné odpočinku a zábavy a těšíme se v září opět na viděnou:-)


 
Ohlédnutí za rokem 2017
Úterý, 03 Červenec 2018 08:42

 
Minigrant od Nadačního fondu Veolia
Čtvrtek, 28 Červen 2018 11:34

Ve čtvrtek 28. června se ředitel školy Slunce Jakub Dvořák zúčastnil slavnostního předávání minigrantů Nadačního fondu Veolia. Škola Slunce žádala o grant na nákup rehabilitačního kočárku pro Matěje s těžkými formami postižení. Grant, o který jsme se ucházeli prostřednictvím zaměstnankyně Středočeských vodáren Kladno paní Kriškové, jsme získali v plné výši 22 351 Kč. Naším cílem je pro chlapce vytvořit bezpečné a podnětné prostředí tak, aby byl vzděláván jak potřebuje. Pedagogové kočárek potřebují, aby mohli žáka převézt z mikrobusu do školy, mohli mu měnit polohy při vyučování, stravování, rehabilitaci i při pobytu na zahradě. Děkujeme Nadačnímu fondu Veolia za pomoc.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 133