SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Volná místa v chráněném bydlení
Sobota, 16 Leden 2021 19:53
Centrum služeb Slunce všem nabízí volná místa v chráněném bydlení ve Stochově a v Unhošti. Služba je určena dospělým lidem s mentálním, tělesným, chronickým duševním nebo kombinovaným postižením. Bližší informace podá zástupkyně ředitelky Mgr. Lenka Šourková, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 605 502 920.
 
Lednové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 15 Leden 2021 16:11

Zveme Vás na lednové Pečení pro dobrou věc, které se uskuteční ve středu 20. ledna 2021 v Kavárně Slunce v Unhošti. S ohledem na současnou situaci a za dodržení bezpečnostních zařízení proběhne pouze přes výdejní okénko. O koláče a další dobroty tak nepřijdete. Těšíme se na Vás!

 
Již pět let se společností Philip Morris
Čtvrtek, 14 Leden 2021 07:55

Spolupráce školy Slunce a společnosti Philip Morris ČR a.s. probíhá úspěšně již pět let. Díky grantu můžeme realizovat projekt Cesta ke vzdělání, který nám pomáhá v mnoha oblastech. Pomocí získaných finančních prostředků hradíme svozy a rozvozy našich žáků z celého kladenského regionu. A nejen to! V současné komplikované době pro nás podpora Philip Morris představuje velkou pomoc v zajištění kontinuity kvalitního vzdělávání i v nestandardních a pro všechny nových podmínkách. Byli jsme rádi, že jsme například díky grantu mohli dát možnost doručit žákům výukové materiály do jejich domovů.

Celý článek...
 
PF 2021
Sobota, 26 Prosinec 2020 11:20

 
Prosba o podporu projektu Barvy boří zeď
Pondělí, 21 Prosinec 2020 20:16

Milí přátelé a podporovatelé,
snažíme se co nejlépe uspět v programu ČSOB pomáhá regionům s projektem Barvy boří zeď. Můžeme získat podporu až 50 tis. korun od ČSOB jako příspěvek na náš projekt, který je podrobně popsán s odkazy na našich webových stránkách www.slunce.info. Potřebujeme od Vás i sebemenší finanční podporu tomuto projektu. Udělejte dobrý skutek, ať můžeme 30. výročí vzniku Školy Slunce ve Stochově oslavit v roce 2021 i s veselou, barevnou školou. Věřím, že se to i díky Vám všem podaří. Podpořit nás můžete až do 6. ledna. Děkujeme za šíření této výzvy i mezi Vaše přátele a známé a snažme se je získat k podpoře tohoto projektu. V případě získání podrobností mě kontaktujte.
Přeji krásné Vánoce.
Blanka Dvořáková

https://kladensky.denik.cz/ctenar-reporter/pomozte-nadacnimu-fondu-slunce-pro-vsechny-uspet-20201221.html

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 164