SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Radka Fišarová zaplnila unhošťský kinosál
Pátek, 05 Říjen 2018 09:43

Patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny, zpěvačka Radka Fišarová vystoupila v pondělí 1. října společně s akordeonistou Aliaksandrem Yasinskim a kytaristou Mirkem Linkou na koncertě ke Dni seniorů v kinosále v Unhošti. Sál se zaplnil do posledního místa, což nám udělalo velkou radost. Radčinou doménou jsou kromě muzikálových melodií a vlastních písniček především francouzské šansony, které samozřejmě na koncertě nechyběly. Na dvě písně Radku doprovodil nevidomý uživatel našich služeb Vladimír Albrecht, který hraje na klávesy. O přestávce byl velký zájem o občerstvení, které připravila Kavárna Slunce i o výrobky z chráněné dílny. Po skončení koncertu Radka zapózovala a vyfotila se všemi zájemci o společný snímek. Děkujeme všem, kteří přišli i Radce a doprovodu za úžasný večer.

 
Babí léto na škole v přírodě
Pátek, 05 Říjen 2018 09:14

V nejteplejším zářijovém týdnu vyrazily děti ze školy Slunce spolu se svými pedagogy a asistenty do Krkonoš na školu v přírodě. Penzion Zoja jsme nenavštívili poprvé a opět nás potěšilo, jak vřele jsme byli přivítání. Celý týden nám k velké radosti přálo počasí a náležitě jsme toho využili - koupali jsme se, hráli hry v lese, vyjeli jsme lanovkou na Černou horu, dělali jsme procházky po horách, prošli jsme se Stezkou stromů v Janských lázních, ti odvážní si vyzkoušeli lanový park a zajeli jsme do zoo a na safari do Dvora Králové. Týden byl zážitky a výlety nabitý a děti si ho moc užily.

 
Koncert Radky Fišarové se blíží!
Neděle, 30 Září 2018 19:32

Zveme Vás na koncert zpěvačky Radky Fišarové, která již v pondělí 1. října od 18 hodin v kinosále města Unhošť zazpívá šansony, filmové melodie i vlastní písničky. Radka vystoupením podpoří Nadační fond Slunce pro všechny, jehož je patronkou. Vstupenky jsou k dostání v Kavárně Slunce nebo před koncertem za 100 Kč pro seniory a zdravotně znevýhodněné osoby, 250 Kč za plnou cenu. Společně s Radkou se na Vás moc těšíme!

 
Vínohrady
Neděle, 23 Září 2018 18:56
Přijďte ve čtvrtek 27. září od 15 do 21 hodin do How2base Hall v Římské 20 v Praze 2 prožít atmosféru vinného sklípku na Vinohradech a zároveň tím podpořit Nadační fond Slunce pro všechny. Během akce budete degustovat vína jednotlivých vinařů, poslechnete si cimbálovou muziku, ochutnáte dobroty ze cvičné pekárny Slunce a ve 20 h pro Vás vystoupí zpěvák a vokalista David Uličník ze známé skupiny 4TET. Vstupné je 190 Kč a získáte tím skleničku, talířek s pochutinami k vínu a 5 bodů na košt (1 košt u vinaře bude za 1-2 body). Další body je možné připlatit na místě. Bližší informace na www.vinonavinohradech.cz. Těšíme se na Vás!
 
Pochutnejte si také na pečivu ze cvičné pekárny
Středa, 19 Září 2018 22:18

Máme za sebou další z pravidelných akcí Nadačního fondu Slunce pro všechny - Pečení pro dobrou věc. Každou třetí středu v měsíci pro Vás chystáme před Kavárnou Slunce v Unhošti stánek s koláči, škvarkovými plackami a dalšími dobrotami ze cvičné pekárny. Naše pečivo si oblíbili jak velcí, tak malí. Jak se můžeme přesvědčit na fotce, malému Ondrovi škvarková placka ze Slunce chutná! Nechybí ani prodej výrobků, dekorací, šperků a polštářů z chráněné dílny. Doprovodnou akcí zářijového Pečení byla ochutnávka marmelád, které pro Vás vaříme. Jsme rádi, že Vám chutnaly stejně jako nám. Výtěžek Pečení pomáhá lidem se zdravotním postižením, pro které Slunce nabízí služby.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 128