SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Společenský večer a aukce pro Slunce
Středa, 21 Listopad 2018 07:39

V úterý 27. listopadu od 18 hodin se v krásných prostorách pražského Obecního domu na náměstí Republiky uskuteční v pořadí již 24. aukce pro Slunce. Akce je spojená s malým koncertem a rautem. Prohlédněte si náš aukční katalog, vzhledem k rozmanitosti věcí a uměleckých děl, které do aukce jdou, si vybere každý z Vás. Celý výtěžek aukce bude věnován na aktivity Nadačního fondu Slunce pro všechny. Přijďte nás podpořit a strávit s námi pěkný večer. Těšíme se na Vás!

 
Listopadové Pečení pro dobrou věc
Středa, 21 Listopad 2018 07:22

Další z pravidelných charitativních akcí Pečení pro dobrou věc proběhne ve středu 21. listopadu před Kavárnou Slunce v Unhošti. Jste srdečně zváni.

 

 
Žáci si prohlédli zemědělskou techniku
Úterý, 20 Listopad 2018 08:15
Začátkem listopadu jsme s dětmi ze školy ze Stochova navštívili při příležitosti dne otevřených dveří Agroobchod Nové Strašecí. Žáci si prohlédli zemědělskou techniku, která pomáhá zemědělcům k jejich práci na polích a statcích. Kromě zážitků si děti odnesly i reklamní kšiltovky přímo od majitele firmy pana Sedláčka a od zaměstnanců Ministerstva zemědělství dostaly reflexní pásky na své vozíčky a kočárky.

 
Co se v mládí naučíš... později jako když najdeš
Úterý, 06 Listopad 2018 11:10

Takové my máme ve školkách Slunce šikovné kuchaře a kuchařinky. Štrůdl se dětem povedl na jedničku a zmizel v rekordně krátké době:-)

 
Halloween v našich školách
Úterý, 06 Listopad 2018 10:22

První listopadové dny jsme slavili ve všech pobobočkách mateřské a základní školy Slunce Halloween. Povídali jsme si o našich zvycích a mezinárodních svátcích. Děti ve školkách se oblékly do kostýmů a masek a soutěžily v koulení dýní na kuželky a házení kroužků na čarodějův klobouk. Ve stochovské škole si žáci sami vydlabali dýně, které ještě chvíli budou školu zdobit, a vyrobili si strašidelné masky a líčení. Dlabáním dýní se bavily také děti společně s rodiči a učitelkami ve školce v Horním Bezděkově. Odměnou všem bylo příjemně strávené dopoledne a pro malé děti nechyběly sladkosti, které si odnesly domů.

 

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 141