SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Závěrečné zkoušky Praktické školy dvouleté
Úterý, 30 Červen 2009 20:57
Na Soukromé škole Slunce, o.p.s., odloučeném pracovišti Unhošť se i letos konaly závěrečné zkoušky v oboru Praktická škola dvouletá - kód 78-62-C/002. Tentokrát se jich zúčastnily pouze dva žáci, kteří ve školním roce 2008/09 ukončili druhý ročník. Závěrečná zkouška se skládala z části praktické dne 8.6. a části ústní, která proběhla dne 15.6.2009.
Celý článek...
 
Výlet do Častolovic
Úterý, 30 Červen 2009 21:17

Ve čtvrtek 19.června 2009 jsme se zúčastnili neobvyklé akce. Na pozvání hraběnky Franzisky Diany Sternbergové jsme opět, jako každoročně navštívili zámek v Častolovicích. Tentokrát  jsme pro zámeckou paní připravili program my - originální módní přehlídku našich batikovaných a savovaných oděvů a triček, doplněných vlastnoručně vyrobenými doplňky (korále, šperky a taštičky). Vše jsme šili, zdobili a tvořili ve škole ve Stochově a v Centru služeb v Unhošti. Pozvání přijal i náš kamarád zpěvák Josef Štágr, který zde uspořádal menší koncert. Na elektrické varhany hrál Vladimír Albrecht, nevidomý hudebník, který žije v Domově dobré vůle. Modelky a modelové byli žáci a dospěláci z našich zařízení pod vedením paní vychovatelky - módní návrhářky Lucie Šmahelové. Program moderoval  také náš zaměstnanec Ladislav Frej ml.

Celý článek...
 
Olympiáda speciálních škol
Úterý, 30 Červen 2009 20:46

Dne 10.června 2009 se konal v areálu letního kina ve Slaném 1.ročník Olympiády pro speciální školy.

Naši Unhošťskou školu Slunce reprezentovalo 5 žáků 6.,7. a 8.ročníku. Žáci soutěžili jako jednotlivci i jako družstvo. V jednotlivcích byl nejúspěšnější Antonín Koutecký, který se umístil na 3.místě ve skoku dalekém. Výborně si vedl také František Flimel v hodu kriketovým míčkem.

Jako tým naši žáci vybojovali 1.místo ve skládání puzzle a 3.místa v přetahování lanem a v běžecké štafetě na 60 metrů.
Úspěšným sportovcům gratulujeme.

 
Den dětí
Úterý, 30 Červen 2009 21:07
Na 2.června,kdy jsme ve Slunci slavili Den dětí jsme se všichni těšíli,jak malí tak velcí.Jen jsme se obávali,aby nám počasí nezhatilo naše plány.A konečně přišel náš den.Do Domova dobré vůle se sjeli dětii dospěláci ze všech naších.zařízení.Vystoupila Inka Rybářová s klaunem.Její písničky potěšily všechny.Dokonce jsme si při nich zatančili.I oběd byl netradiční.Jako předkrm byly servírovány zmrzliny,které nám darovala Algida a druhým chodem byl guláš.Drobné dárky připravil Nadační fond Slunce pro všechny.Oslavili jsme nejen Den dětí,ale i 40. výročí založení SPMP.Přijela mezi nás i ředitelka sekretariátu Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením z Prahy.
 
Společnost MAO rozšiřuje svoji spolupráci s Nadačním fondem Slunce pro všechny
Čtvrtek, 18 Červen 2009 11:36
I  V MAO SVÍTÍ SLUNCE. Tentokráte poskytla prostor ve svém sídle pro setkání „Dámského klubu Slunce“. Jedná se o setkání žen, které se aktivně zapojují do činnosti pomáhající lidem se speciálními potřebami žít kvalitnější život a zapojit se tak do společnosti. Zajímavým hostem byla herečka, moderátorka paní Hana Heřmánková.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 Další > Konec >>

Strana 102 z 105

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800