Naši partneři


BEZNOSKA s.r.o.
Středa, 05 Červen 2019 13:39

Společnost BEZNOSKA, s.r.o. je ryze českým rodinným podnikem. Jedná se o středně velkou firmu se zázemím v kladenském regionu, ale působnost je rozšířena na celé území České republiky i na zahraniční trhy. K nejdůležitějším patří Slovenská republika, kde společnost v roce 2001 založila v Bánské Bystrici dceřinou firmu BEZNOSKA SLOVAKIA s.r.o.

 

Celý článek...
 
Expodum.cz
Středa, 05 Červen 2019 06:47

Firma Expodum.cz se zabývá prodejem rychlorozkládacích stanů. Jeden stan ze své nabídky nám věnovala na prodeje, kterých se s pekárenskými výrobky často účastníme.

 
Diplomatic Spouses Association
Čtvrtek, 25 Červen 2015 08:26


Diplomatic Spouses Association je dobrovolnická, nezisková a nepolitická mezinárodní organizace, kterou vytvořili v roce 1997 v Praze partneři pracovníků diplomatického sboru akreditovaných v České republice. Primární rolí organizace je získávání finančních prostředků za účelem podpory různých charitativních projektů. Významnou akcí je každoroční Mezinárodní vánoční festival, jehož výtěžek je rozdělován mezi české organizace a zařízení, které pomáhají lidem se speciálními potřebami.

Celý článek...
 
PHILIP MORRIS ČR a.s.
Čtvrtek, 13 Červen 2013 09:18

Philip Morris ČR a.s. je společností v rámci skupiny Philip Morris International Inc. (PMI) a je největším výrobcem a prodejcem tabákových výrobků a rovněž distributorem bezdýmných tabákových výrobků HEETS, zařízení IQOS a s ním souvisejícího příslušenství v České republice. Philip Morris ČR a.s. je kotována na Burze cenných papírů Praha (BCPP). Společnost, která zde působí již od roku 1992, zaměstnává více než 1 000 lidí napříč Českou republikou. Philip Morris ČR a.s. vlastní 99% obchodní podíl v dceřiné společnosti Philip Morris Slovakia s.r.o., registrované ve Slovenské republice. Společnost více než 27 let přispívá na pomoc různým charitativním projektům, včetně projektů zahrnujících podporu sociálních programů zaměřených na zlepšení životní podmínek v místních komunitách. Více informací lze nalézt na www.philipmorris.cz.

Celý článek...
 
Master Therm tepelná čerpadla s.r.o.
Čtvrtek, 13 Červen 2013 09:18

Master Therm je česká společnost zabývající se vývojem, výrobou a dodávkou tepelných čerpadel pro vytápění a chlazení objektů. Naše firma s více než dvacetiletou tradicí nabízí tepelná čerpadla jak pro rodinné domy, tak pro velké objekty - školy, firemní objekty, průmyslové haly nebo bytové domy. Výrobky Master Therm představují pokrokové, ekologické a energeticky úsporné zdroje vytápění a chlazení s nejmodernější technikou a regulací. Významná část naší produkce se uplatňuje na vyspělých evropských trzích. Společně s našimi zaměstnanci se snažíme rozvíjet koncept společensky odpovědné firmy, podporující udržitelný růst a sociální soudržnost. Velmi si vážíme náročné a důležité práce Nadačního fondu a Centra služeb Slunce všem, obdivujeme jejich výsledky a v rámci svých možností pomáháme.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4