Patroni Slunce


Petr Macháček
Úterý, 04 Červen 2019 07:44

Po absolutoriu Pražské konzervatoře hostuje na mnoha pražských scénách, především v divadlech Hybernia, Semaforu, Kalichu a Bez zábradlí. Pod režijním vedením Miloše a Petra Formanových vytvořil v Národním divadle roli Listonoše v jazzové buffoopeře Dobře placená procházka. Kromě divadla se také rád věnuje práci před kamerou. Vidět jste ho mohli v českých filmech či seriálech. Spolupracuje s Pardubickou komorní filharmonií, Českým národním symfonickým orchestrem, Smíchovskou komorní filharmonií, Jakub Šafr Triem, Swing Triem Avalon a klavíristou Jakubem Přibylem. Jako host vystupuje s pop-rockovým orchestrem Regioband Stanislava Horáka.
Pravidelně spolupracuje s Nadačním fondem Slunce pro všechny jehož je členem čestného předsednictva.

 
Kateřina Brožová
Úterý, 12 Listopad 2013 07:22

Patronkou nadačního fondu se stala 14. června 2011 při slavnostním otevření přístavby objektu chráněného bydlení nad Kavárnou Slunce. Slunce podporuje na nadačních akcích. Zazpívala si i s naším klientem Vladimírem Albrechtem, Slunce přizvala i do svého pořadu Exluziv! naTV Barrandov.

Kateřina Brožová se narodila 9. 2. 1968 v Praze v umělecké rodině. Po gymnáziu vystudovala herectví na pražské divadelní fakultě Akademie múzických umění. Již v době studií začala hrát v Divadle na Vinohradech, kam byla poté přijata do stálého angažmá. Působila zde celkem devět sezón a pak se rozhodla odejít na „volnou nohu“ a věnovat se kromě herectví také zpěvu. Hostovala a hostuje v několika divadlech: Hudební divadlo Karlín, Divadlo Bez zábradlí, Kalich, Goja music hall, Palace, Hybernia, Broadway. Natočila mnoho TV inscenací, filmů, seriálů i dalších pořadů, věnuje se dabingu a zpěvu. Natočila čtyři sólová alba, hostovala na CD jiných interpretů, spolupracuje s orchestry a hudebními tělesy.

 
Lucie Silkenová
Úterý, 12 Listopad 2013 07:17

Lucie se stala oficiálně patronkou Nadačního fondu Slunce pro všechny 23. dubna 2013. Vystupuje dlouhodobě na našich Benefičních koncertech v Kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí a v Národním domě na Smíchově.

Narodila se v Praze. Byla členkou Kühnova dětského sboru, absolvovala Gymnázium Jana Nerudy s hudebním zaměřením a po sedmileté spolupráci se sólistou opery Národního divadla v Praze Ivanem Kusnjerem promovala na Akademii múzických umění v Praze. Své pěvecké umění dále rozvíjela na mistrovských kurzech v Anglii, Španělsku, Německu a Rakousku. Lucie získala několik významných ocenění na mezinárodních pěveckých soutěžích. Mezi ty nejdůležitější řadí 1. cenu na mezinárodní soutěži ve Francii „Concours International d’Encouragement Musical, Lyon 2008“ (Rotary Club) a 2. cenu v kategorii opera v „Mezinárodní pěvecké soutěži Antonína Dvořáka, Karlovy Vary 2009“.

 

 
Eva Vašková Čejková
Pondělí, 11 Listopad 2013 15:00

Propojila svůj projekt Manuál úspěšné ženy s pomocí a podporou Nadačního fondu Slunce pro všechny. Snaží se pro nadační fond získávat finanční prostředky a zapojovat Slunce do svých aktivit.

Eva Čejková se narodila v roce 1982 v Chrudimi, kde vystudovala Obchodní akademii. První profesní zkušenosti získávala již během studií, postupně si vyzkoušela práci redaktorky, moderátorky, produkční v tisku, televizi i fashion firmách.  Po maturitě působila jako scenáristka na TV Nova a Prima TV. Ke svým aktivitám v médiích přidala také pořádání odborných a vzdělávacích akcí a pro další zkušenosti vycestovala i do zahraničí. V roce 2008 absolvovala na Fakultě sociálních věd UK obor Mediální studia. V roce 2005 založila společnost ConPro, s.r.o., V roce 2010 Eva předává jednatelství společnosti svému muži a zakládá společnost Ženy, s.r.o., v rámci níž probíhá její autorský projekt Manuál úspěšné ženy („MUŽ“). Eva Vašková Čejková je spoluzakladatelkou prestižního Klubu finančních ředitelů, jednou ze zakládajících členek občanského sdružení „Friends of the NATIONAL MUSEUM of WOMEN in the ARTS“, viceprezidentkou Asociace Profesionálů v Administrativě a je členkou správní rady Centra služeb Slunce všem.

 

 
Tamara Kotvalová
Pondělí, 11 Listopad 2013 14:58

Pravidelně finančně přispívá na aktivity Nadačního fondu Slunce pro všechny. Dle svých možností se účastní i akcí nadačního fondu.

Narodila se do rodiny diplomata a vysokoškolské učitelky slovenského původu. Dětství prožila v různých evropských zemích. V Praze byla zaměstnána u německé obchodní společnosti jako obchodní asistentka, později se vypracovala do pozice manažera pro Čechy a Moravu. V roce 1996 založila se svým tehdejším manželem společnost Carollinum s.r.o., která získala výhradní zastoupení značky Montblanc pro Českou republiku. O dva roky později společnost otevřela na Pařížské ulici v Praze franšízový obchod Alfred Dunhill – první butik této tradiční londýnské značky ve střední Evropě. V roce 2006 získala ocenění Žena roku, v roce 2012 se zařadila mezi 50 nejvlivnějších českých žen časopisu Forbes.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3