Po dlouhé přestávce začal nový školní rok
Čtvrtek, 10 Září 2020 09:28

Po letních prázdninách jsme přivítali žáky naší školy zpátky v lavicích. Někteří měli volno způsobené koronavirovou situací opravdu dlouhé. Doma byli téměř půl roku a tak věříme, že se všichni těšili na shledání se svými pedagogy i kamarády. První den již tradičně děti přišly v doprovodu svých rodičů a přivítali je ředitel školy Slunce Jakub Dvořák a manželé Dvořákovi. Všichni naši žáci dostali díky naší spolupráci s Potravinovou bankou nové vybavené penály a desky s výtvarnými potřebami. Podělili jsme se i s prvňáčky z Dětského domova v Unhošti, kteří z dárku měli také velkou radost. Výuka žáků unhošťské školy Slunce bude v tomto školním roce probíhat v náhradních prostorách, neboť se ve stávající budově a na zahradě chystá přístavba nové školní budovy, přípravné práce jsou již v plném proudu. Přejeme všem žákům, studentům praktické školy, rodičům i našim pedagogům klidný a pěkný školní rok.