SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Křtili jsme kalendář
Pátek, 14 Prosinec 2012 13:59

Historicky první kalendář Nadačního fondu Slunce pro všechny spatřil světlo světa za velkého zájmu novinářů v pražské kavárně Pod křídly ve středu, 12. prosince. U jeho zrodu stála naše dlouholetá spolupracovnice Mahulena Bočanová a společně s ředitelkou fondu dr. Blankou Dvořákovou zorganizovaly akci, která originálním způsobem připomene 20. výročí založení naší školy v Unhošti a také – jak doufáme – finančně přispěje na novou střechu a další opravy této školy.

 

V úvodu večera Mahulena Bočanová poděkovala všem, kdo se podíleli na vzniku kalendáře, zejména renomovanému fotografu Jakubu Ludvíkovi, který nafotil úžasné portréty žáků naší školy ve společnosti známých umělců. Děti si „práci modelů“ v přítomnosti slavných hvězd (za všechny jmenujme alespoň Chantal Poulain, Ondřeje Sokola, Ondřeje Vetchého a Pavla Kříže) nádherně užívaly a to potěšení je na fotografiích jasně vidět. Stylistka Zuzana Straková modely oblékla a pan Petr Malíř zastupoval společnost TEAM 4 YOU s.r.o., která zaplatila tisk kalendářů.

K dobré pohodě slavnostního večera samozřejmě nemohla chybět hudba. Zazpíval nám náš věrný příznivce Josef Štágr a Petra Hapková s doprovodem. O pohoštění se tradičně vzorně postarala cateringová společnost Vyšehrad 2000 Group.

Věříme, že magické datum 12. 12. 2012 přinese našemu kalendáři úspěch a notný počet koupěchtivých zájemců a všem, kdo se rozhodli nezištně pomoci dobré věci, patří naše díky.

Kalendáře jsou v prodeji za 250,- Kč v Kavárně Slunce v Unhošti, Pražská 910 (na autobusovém nádraží). Lze je i objednat na dobírku. Kontaktní osoba V. Jílková - mobil 739 333 919.

Úplný seznam umělců, které najdete na stránkách kalendáře:
Monika Absolonová, Mahulena Bočanová, Kateřina Brožová, Radka Fišarová, Hana Heřmánková, Chantal Poulain, Pavel Kříž, Jiří Langmajer, Ondřej Sokol, Josef Štágr, Ondřej Vetchý.