Odlehčovací služby


Odlehčovací služby nabízíme lidem, o které běžně pečuje jejich rodina nebo blízké osoby. Pečujícím tak umožňujeme načerpání sil a nezbytný odpočinek.

Poskytujeme pobytovou, ambulantní a terénní formu služby.

 

 Služba je poskytována dospělým s mentálním, tělesným, chronickým duševním nebo kombinovaným postižením a seniorům. Terénní forma služby je poskytována i dětem.

 

 

Odlehčovací služby probíhají v Centru služeb Slunce všem v Unhošti, k dispozici jsou 4 jednolůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Objekt je zcela bezbariérový.

V Domově dobré vůle v Unhošti-Nouzově poskytujeme 1 místo ve vícelůžkovém pokoji. Služba probíhá s nepřetržitou asistencí 24 hodin denně.

 

 

Cena za ubytování je 200,- Kč za den v jednolůžkovém pokoji a 180,- Kč za den ve vícelůžkovém pokoji. Poskytování úkonů péče se hradí pouze skutečně využité (uživatelé hradí 90,- Kč za hodinu poskytnuté péče).


Platba za celodenní stravu činí 157,- Kč.

 

Kontakní osoba: Mgr. Lenka Šourková

Adresa: Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.
Pražská 910, 27351 Unhošť

Tel.: 312 690 298, 605 502 920
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.slunce.info

 

Dokumenty ke službě:

- Žádost o poskytování Odlehčovací služby
- Smlouva o poskytování Odhlečovací služby
- Ceník Odlehčovací služby