Video
Barrandov TV - Exkluziv!

V novém pořadu Kateřiny Brožové, který se vysílá na TV Barrandov, jste mohli vidět reportáž o Vladimíru Albrechtovi, nevidomém klavíristovi, který žije v Domově dobré vůle Slunce na Nouzově.

"EXKLUZIV! je týdenní společenský magazín hostitelky Kateřiny Brožové. Do studia si populární herečka zve významné a zajímavé osobnosti, za něž mluví především jejich práce. A nejde jen o skutečné celebrity z oblasti kulturního a společenského života! Protože většinu z nich Kateřina osobně dobře zná, odpovědi na její otázky jsou  vždy upřímné a přátelské. Díky tomu se častokrát diváci dozvědí i věci, které vůbec netušili. Ve stejném duchu jsou do každého dílu EXKLUZIVU! natáčeny i reportáže se zajímavými lidmi. Vědí, že nejsou hosty bulvárního pořadu, ale noblesního, pozitivního magazínu, a tak za jeho hostitelkou, které důvěřují, jdou vždycky rádi."

 
Zdroj: TV Barrandov

 
Česká televize - Možná přijde i charita

Úryvek z pořadu Možná přijde i charita, ve kterém bylo možné vidět Centrum služeb Slunce všem. Celý záznam je možné vidět na stránkách Česká televize.

"Možná přijde i charita je zábavný charitativní pořad, který vzniká ve spolupráci Nadace Charty 77 – Konta Bariéry a ČT. Cílem pořadu je pobavit diváky a zároveň pomoci dobré věci. Myšlenka vychází ze známého sloganu konta Bariéry „Co všechno budou muset tyto děti udělat, abychom si jich všimli?“ Každému, tedy divákům i účinkujícím, tímto pořadem pokládáme podobnou otázku: „Co jsi ochoten udělat pro dobrou věc?“ Účinkující na ni odpoví svými vystoupeními, kterými prokáží svoji ochotu „pomáhat s humorem“, udělat si sami ze sebe legraci nebo předstoupit před diváky v jiných rolích, než v jakých je diváci znají."

 
Zdroj: Česká televize

 
Česká televize - magazín Klíč

"V pořadu se seznámíme se zařízením Slunce, jehož součástí jsou školy Slunce a Centrum služeb. Celé to zastřešuje nadační fond Slunce pro všechny. Zakladatelkou je paní Blanka Dvořáková, která je velmi zajímavým člověkem a svůj život zasvětila postiženým lidem. Vybudovala pro ně široké spektrum služeb, díky nimž se jí daří uplatnit své klienty ve společnosti a vytvořit jim smysluplný život. V pořadu si některé služby představíme, podíváme se do speciálních škol a poznáme blíže některé osudy a život klientů Slunce."

 
Zdroj: Česká televize

 
Boom TV - Benefiční koncert

Záznam z 11. ročníku benefičního koncertu pro NF Slunce pro všechny z Národního domu na Smíchově. Projekt podpořili svým zpěvem: zpěvačka Monika Absolonová, patronka Radka Fišarová, superstar Madalena Joa, zpěvák Tomáš Savka a smyčcové trio Inflagranti. V rámci programu představili vlastnoručně vyrobené modely a šperky lidé se speciálními potřebami na módní přehlídce, které se zúčastnila Miss Bohemia 2008 Kateřina Šonková. Výtěžek koncertu bude věnován na projekt chráněného bydlení.

 
Zdroj: BOOM TV

 
Boom TV - Radka Fišarová

Patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny Radka Fišarová byla v září v roce 2009 hostem pořadu Showlife na online televizi BOOM TV. V pořadu se rozpovídá také o spolupráci s Nadačním fondem Slunce pro všechny.

Radka Fišarová, Česká Edith Piaf v křesle Josefa Klíra hovoří se Zuzanou Belohorcovou o pěveckých začátcích, o lásce k francouzským šansonům. Radku Fišarovou znají příznivci českých muzikálů ( Edith – vrabčák z předměstí, Touha, Dracula, Kleopatra nebo Rebelové).

 
Zdroj: BOOM TV

 
Chráněné bydlení (Stochov, Unhošť), Domov dobré vůle

 
Centrum služeb Slunce všem

 
Svatba
 
Aukce Slunce

 
Ceny Slunce

 
Módní přehlídka
 

Podpořte nás

Váš dar nám můžete zaslat na náš účet číslo

390362399/0800

 

Sbírka na pomoc mamince
Markétě Ptáčkové a jejím
synům Péťovi, Vašíkovi a Honzíkovi,
kteří přišli v listopadu 2017
při nehodě o manžela a tatínka.