Video
Barrandov TV - Exkluziv!

V novém pořadu Kateřiny Brožové, který se vysílá na TV Barrandov, jste mohli vidět reportáž o Vladimíru Albrechtovi, nevidomém klavíristovi, který žije v Domově dobré vůle Slunce na Nouzově.

"EXKLUZIV! je týdenní společenský magazín hostitelky Kateřiny Brožové. Do studia si populární herečka zve významné a zajímavé osobnosti, za něž mluví především jejich práce. A nejde jen o skutečné celebrity z oblasti kulturního a společenského života! Protože většinu z nich Kateřina osobně dobře zná, odpovědi na její otázky jsou  vždy upřímné a přátelské. Díky tomu se častokrát diváci dozvědí i věci, které vůbec netušili. Ve stejném duchu jsou do každého dílu EXKLUZIVU! natáčeny i reportáže se zajímavými lidmi. Vědí, že nejsou hosty bulvárního pořadu, ale noblesního, pozitivního magazínu, a tak za jeho hostitelkou, které důvěřují, jdou vždycky rádi."

 
Zdroj: TV Barrandov

 
Česká televize - Možná přijde i charita

Úryvek z pořadu Možná přijde i charita, ve kterém bylo možné vidět Centrum služeb Slunce všem. Celý záznam je možné vidět na stránkách Česká televize.

"Možná přijde i charita je zábavný charitativní pořad, který vzniká ve spolupráci Nadace Charty 77 – Konta Bariéry a ČT. Cílem pořadu je pobavit diváky a zároveň pomoci dobré věci. Myšlenka vychází ze známého sloganu konta Bariéry „Co všechno budou muset tyto děti udělat, abychom si jich všimli?“ Každému, tedy divákům i účinkujícím, tímto pořadem pokládáme podobnou otázku: „Co jsi ochoten udělat pro dobrou věc?“ Účinkující na ni odpoví svými vystoupeními, kterými prokáží svoji ochotu „pomáhat s humorem“, udělat si sami ze sebe legraci nebo předstoupit před diváky v jiných rolích, než v jakých je diváci znají."

 
Zdroj: Česká televize

 
Česká televize - magazín Klíč

"V pořadu se seznámíme se zařízením Slunce, jehož součástí jsou školy Slunce a Centrum služeb. Celé to zastřešuje nadační fond Slunce pro všechny. Zakladatelkou je paní Blanka Dvořáková, která je velmi zajímavým člověkem a svůj život zasvětila postiženým lidem. Vybudovala pro ně široké spektrum služeb, díky nimž se jí daří uplatnit své klienty ve společnosti a vytvořit jim smysluplný život. V pořadu si některé služby představíme, podíváme se do speciálních škol a poznáme blíže některé osudy a život klientů Slunce."

 
Zdroj: Česká televize

 
Boom TV - Benefiční koncert

Záznam z 11. ročníku benefičního koncertu pro NF Slunce pro všechny z Národního domu na Smíchově. Projekt podpořili svým zpěvem: zpěvačka Monika Absolonová, patronka Radka Fišarová, superstar Madalena Joa, zpěvák Tomáš Savka a smyčcové trio Inflagranti. V rámci programu představili vlastnoručně vyrobené modely a šperky lidé se speciálními potřebami na módní přehlídce, které se zúčastnila Miss Bohemia 2008 Kateřina Šonková. Výtěžek koncertu bude věnován na projekt chráněného bydlení.

 
Zdroj: BOOM TV

 
Boom TV - Radka Fišarová

Patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny Radka Fišarová byla v září v roce 2009 hostem pořadu Showlife na online televizi BOOM TV. V pořadu se rozpovídá také o spolupráci s Nadačním fondem Slunce pro všechny.

Radka Fišarová, Česká Edith Piaf v křesle Josefa Klíra hovoří se Zuzanou Belohorcovou o pěveckých začátcích, o lásce k francouzským šansonům. Radku Fišarovou znají příznivci českých muzikálů ( Edith – vrabčák z předměstí, Touha, Dracula, Kleopatra nebo Rebelové).

 
Zdroj: BOOM TV

 
Chráněné bydlení (Stochov, Unhošť), Domov dobré vůle

 
Centrum služeb Slunce všem

 
Svatba
 
Aukce Slunce

 
Ceny Slunce

 
Módní přehlídka