SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Koncert v kostele sv. Mikuláše
Pondělí, 11 Listopad 2019 07:13

Tradiční benefiční koncert na podporu dětí se speciálními potřebami ze školy Slunce se uskuteční v pondělí 25. listopadu 2019 od 16 hodin v kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze. Zazpívají na něm operní pěvkyně Lucie Silkenová, Dáša Zázvůrková, na varhany zahraje Pavel Černý, na klávesy uživatel služeb Slunce Vladimír Albrecht, zazpívá Kateřina Procházková, Honzík Musil a Jan Rezek. Akci bude moderovat Táňa Fischerová. Prodejní výstava prací dětí a dospělých se speciálními potřebami bude probíhat až do začátku ledna. Koncert proběhne pod záštitou Náboženské obce Církve československé husitské, která zapůjčí překrásné prostory barokního kostela. Srdečně Vás zveme! Vstupné je dobrovolné a jeho výtěžek i z prodejní výstavy podpoří děti s hendikepy.

 
Nabídka vánočního cukroví
Sobota, 02 Listopad 2019 10:16

Jako každoročně nabízíme vánoční cukroví z chráněné Kavárny a pekárny Slunce, kde probíhá zaměstnávání lidí se zdravotním postižením. S objednávkami však neváhejte, bereme je do naplnění kapacity, nebo do 29. 11. A vloni to šlo opravdu rychle, Váš zájem nás moc těšil. Objednávat je možné přímo v Kavárně Slunce v Unhošti, příp. na tel. 312 690 298 (7-14 hod.).

 
Certifikát Finančně gramotná škola
Sobota, 02 Listopad 2019 09:12

Vzdělávání ve finanční gramotnosti našich žáků a klientů je pro nás důležité. Zapojili jsme se proto do projektu společnosti yourchance o.p.s., která je akreditovanou vzdělávácí organizací MŠMT. Splnili jsme kritéria a získali bronzovou certifikaci Finančně gramotná a podnikavá škola.

 
Vyjádření soustrasti nad úmrtím ing. Martina Pánka
Čtvrtek, 31 Říjen 2019 18:12

S hlubokým zármutkem jsme přijali smutnou zprávu, že 20. října tragicky zemřel předseda představenstva společnosti Vyšehrad 2000 pan ing. Martin Pánek. Společně jsme dlouhá léta spolupracovali a pan Martin vždy rád a ochotně pomáhal v aktivitách Nadačního fondu Slunce pro všechny, podporoval nás a vždy nám držel palce. Za celé Slunce vyjadřuji soustrast nad náhlou ztrátou. Je nám to moc líto.
PaedDr. Blanka Dvořáková

 
Šek pro poradenské zařízení
Pátek, 25 Říjen 2019 18:49

Co mají společného golfové turnaje a logistická společnost Hypera? Podporu Slunce. Děkujeme pánům Bobovi Průšovi a Kamilovi Slavíkovi, kteří dnes přijeli do Kavárny Slunce předat Blance Dvořákové šek ve výši 40 000 Kč. Peníze věnovali na podporu speciálně pedagogického centra a pedagogicko-psychologické poradny Slunce. Díky všem, kteří přispěli.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 147