SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Dáša Zázvůrková zazpívá na koncertě v Unhošti
Sobota, 02 Prosinec 2017 13:09

Zveme Vás na vánoční koncert zpěvačky, herečky a šansoniérky Dáši Zázvůrkové, který se uskuteční ve středu 6. prosince od 19 hod. v kinosále Města Unhošť. Dáša Zázvůrková si zahrála například v muzikálu Bídníci, v jazzové opeře Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra Dobře placená procházka v Národním divadle a v její ve filmové podobě v režii Miloše Formana, dále pak v muzikálu Sedmero havranů, opakovaně vystupuje na festivalu Smetanova Litomyšl a zahrála si třeba také ve filmu Fotograf. V letošním roce složila píseň Kloboučky pampelišek věnovanou českým parašutistům. Na našem koncertě Dášu doprovodí její bratr Zdeněk Zázvůrka, a jako hosté vystoupí Vladimír Albrecht z Centra služeb Slunce všem a Karin Suková z Dětského domova v Unhošti. Právě mezi tyto dvě organizace bude rozdělen výtěžek z akce. Vstupné na koncert v rámci veřejné sbírky je 200 Kč a jako dárek ke každé vstupence obdržíte stolní kalendář Slunce 2018. Předprodej probíhá v Kavárně Slunce nebo přímo na místě konání. Jste srdečně zváni.

 
Mikulášský bazar na Pražské křižovatce
Čtvrtek, 30 Listopad 2017 21:22

Letos se bude konat již 13. ročník Mikulášského charitativního bazaru v Pražské křižovatce - kostele sv. Anny ve Zlaté ulici v Praze, který pořádá Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Jsme rádi, že můžeme být opět součástí této krásné akce, která proběhne v úterý 5. prosince 2017 od 14 do 18 hodin. Přijďte si zazpívat koledy s Dagmar Havlovou a jejími hosty, nakoupit si krásné ručně dělané vánoční dárky, adventní věnce a vánoční cukroví. Výtěžek z akce půjde na podporu jednotlivých charitativních organizací.

 
Rozsvícení vánočního stromu v Domově dobré vůle
Středa, 29 Listopad 2017 23:01

Zveme Vás na rozsvícení vánočního stromu v Domově dobré vůle Slunce na Nouzově v pátek 1. prosince 2017 v 17 hodin. Přijďte se naladit na začínající advent - zazpíváme si koledy, prodávat se bude sladké i slané občerstvení a také chystáme prodej výrobků, věnců a dalších vánočních dekorací. Na závěr nebude chybět ohňostroj. Přijďte podpořit uživatele Domova dobré vůle Slunce. Těšíme se na Vás!

 
Zahraniční návštěva ve Slunci
Pátek, 24 Listopad 2017 20:31

V pátek 24. listopadu jsme v měli ve Slunci vzácné a velmi milé hosty. Navštívili nás zástupci národních asociací soukromých a nezávislých škol z Ukrajiny, Finska, Dánska, Portugalska a Nizozemí, kteří jsou dále ve sdružení v ECNAIS. Jakub Dvořák delegaci nejprve provedl po škole v Unhošti, potom si prohlédli provoz Centra služeb, u kávy v naší kavárně si popovídali a vyměnili zkušenosti ze svých škol a na závěr zavítali do Domova dobré vůle na Nouzově. Bylo to velice příjemné a přínosné dopoledne.

 
Koncert v Kostele sv. Mikuláše v Praze
Pátek, 24 Listopad 2017 11:10

Zveme Vás na Benefiční koncert v Kostele sv. Mikuláše v Praze na Staroměstském náměstí spojeném s výstavou prací dětí a dospělých se speciálními potřebami. Koncert se koná v pondělí 27. listopadu 2017 od 16 hodin.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 114

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800