SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Prodej kalendáře pro rok 2021
Středa, 18 Listopad 2020 08:50

 
Další smutná zpráva
Pondělí, 16 Listopad 2020 19:24

Musíme se s Vámi bohužel podělit o další smutnou zprávu. Ve věku 46 let zemřel klient Domova dobré vůle Jiří Svoboda, vzpomeňme, prosím na něj. Vyjadřujeme upřímnou soustrast pozůstalým.

 
Kalendář Slunce 2021
Pondělí, 16 Listopad 2020 12:19

Nový charitativní kalendář Slunce 2021 je na světě. Vzala si ho na starost zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková a společně s fotografkou Romanou Ev vytvořily kalendář plný radosti, úsměvů a energie. Na krásných fotografiích najdete známé osobnosti - herce a herečky, zpěvačky a pastrony Nadačního fondu Slunce pro všechny - a dospělé klienty Slunce. Výtěžek z prodeje kalendáře podporuje děti a dospělé s různými druhy postižení především ve Slunci. V letošním roce pomůže financovat ochranné pomůcky, čističky vzduchu a UVC lampy, které jsou nezbytné k udržení provozu všech našich zařízení a zajištění bezpečnosti našich klientů i zaměstnanců v době koronavirové pandemie.
Kalendář se prodává za 250 Kč a koupit si ho můžete v Kavárně Slunce v Unhhošti, nebo napište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Křest kalendáře proběhl kvůli současné situaci online jako live stream na instagramu v pondělí 16. 11. s našimi patrony Dášou Zázvůrkovou, Nikol Kouklovou a Petrem Macháčkem a také s herci Karlem Heřmánkem ml. a Kateřinou a Peterem Pechovými. Na záznam se podívejte zde.

 
Listopadové Pečení pro dobrou věc
Sobota, 14 Listopad 2020 19:17

Po pauze Vás opět zveme na charitativní Pečení pro dobrou věc, které se v komornější formě a za dodržení vyhlášených pravidel pro bezpečný nákup uskuteční ve středu 18. listopadu před Kavárnou Slunce v Unhošti. Kromě našich skvělých koláčů a škvarkových placek nebudou chybět už očekávané adventní věnce. Budete-li mít ve středu cestu okolo, stavte se. Těšíme se na Vás!

 
Zemřela Katka Grunclová
Čtvrtek, 05 Listopad 2020 19:37

Bohužel nás zastihla další velice smutná zpráva. Zemřela Katka Grunclová, která byla spojená se Sluncem téměř od jeho začátků. Blanka Dvořáková vzpomíná: "Kačenku jsem znala už jako malou holčinu. Chodila do naší školy ve Stochově a od roku 2000 byla jedním z klientů Domova dobré vůle v Nouzově. Byla vždy veselá, společenská a neuvěřitelně trpělivá. Měla ráda život, byť ho neměla jednoduchý. Moc ráda se s námi účastnila různých akcí, vím, že se vždy těšívala na koncert v kostele sv. Mikuláše, nebo v Obecním domě. Snad by se nenašel jeden člověk, který by ji neměl rád. Kačenka nám bude moc chybět. Byla naše sluníčko." Za celé Slunce vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 163