SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Již pět let se společností Philip Morris
Čtvrtek, 14 Leden 2021 07:55

Spolupráce školy Slunce a společnosti Philip Morris ČR a.s. probíhá úspěšně již pět let. Díky grantu můžeme realizovat projekt Cesta ke vzdělání, který nám pomáhá v mnoha oblastech. Pomocí získaných finančních prostředků hradíme svozy a rozvozy našich žáků z celého kladenského regionu. A nejen to! V současné komplikované době pro nás podpora Philip Morris představuje velkou pomoc v zajištění kontinuity kvalitního vzdělávání i v nestandardních a pro všechny nových podmínkách. Byli jsme rádi, že jsme například díky grantu mohli dát možnost doručit žákům výukové materiály do jejich domovů.

Celý článek...
 
PF 2021
Sobota, 26 Prosinec 2020 11:20

 
Prosba o podporu projektu Barvy boří zeď
Pondělí, 21 Prosinec 2020 20:16

Milí přátelé a podporovatelé,
snažíme se co nejlépe uspět v programu ČSOB pomáhá regionům s projektem Barvy boří zeď. Můžeme získat podporu až 50 tis. korun od ČSOB jako příspěvek na náš projekt, který je podrobně popsán s odkazy na našich webových stránkách www.slunce.info. Potřebujeme od Vás i sebemenší finanční podporu tomuto projektu. Udělejte dobrý skutek, ať můžeme 30. výročí vzniku Školy Slunce ve Stochově oslavit v roce 2021 i s veselou, barevnou školou. Věřím, že se to i díky Vám všem podaří. Podpořit nás můžete až do 6. ledna. Děkujeme za šíření této výzvy i mezi Vaše přátele a známé a snažme se je získat k podpoře tohoto projektu. V případě získání podrobností mě kontaktujte.
Přeji krásné Vánoce.
Blanka Dvořáková

https://kladensky.denik.cz/ctenar-reporter/pomozte-nadacnimu-fondu-slunce-pro-vsechny-uspet-20201221.html

 
Prosincové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 13 Prosinec 2020 20:02

Zveme Vás na poslední charitativní Pečení pro dobrou věc nelehkého roku 2020. Součástí bude i malý vánoční jarmark výrobků z naší dílny. Těšíme se na Vás a děkujeme za celoroční přízeň.

 
Podpořte nás ve finále programu ČSOB pomáhá regionům
Pátek, 11 Prosinec 2020 10:10

S projektem Barvy boří zeď , kterým bychom chtěli spojit svět hendikepovaných a zdravých lidí, se ucházíme o Vaši podporu ve finále programu ČSOB pomáhá regionům. Budeme vděčni i za malý příspěvek.
➡️ Podívejte se v uvedeném odkaze na hezké video ze stochovské školy a pár fotek.
➡️ Projekt Barvy boří zeď si klade za cíl uskutečnit zahradní slavnost s přesahem - strhnout předsudky a nálepku "ti divní", poznat se se Stochováky i všemi, kteří přijdou, pobavit se společně u hudebních a divadelních představení, popovídat si a zjistit, že radosti i strasti lidí zdravých a hendikepovaných jsou hodně podobné. Děti budou soutěžit, hrát si, kreslit, možná přijde i kouzelník a bude skákací hrad. A především chceme nabarvit zeď školy veselými barvami jako trvalou upomínku na den, kdy jsme spojili oba světy.
➡️ Také oslavíme již 30. výročí založení naší školy Slunce.
➡️ Ve sbírce vybíráme vlastní prostředky a tím zároveň "soutěžíme" s ostatními třemi projekty - nejvyšší příspěvek od ČSOB dostane totiž projekt, který se Vám bude nejvíce líbit a dokáže tak sám vybrat nejvyšší částku na své uskutečnění.
➡️ Budeme moc rádi, pokud i malou částkou přispějete.
➡️ Těšíme se s Vámi na viděnou na zahradě školy ve Stochově, kde spolu "zboříme zdi".
Děkujeme za Vaši podporu

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 166