SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Interaktivní pomůcka jako dar k 10. výročí mateřské školy
Pondělí, 15 Leden 2018 13:50

Na podzim loňského roku proběhla v naší mateřské škole v Horním Bezděkově oslava 10. výročí založení školy, kde byl dětem přislíben dar od Nadačního fondu Slunce pro všechny. A protože se sliby mají plnit, mohou se děti od čtvrtka 11. ledna těšit z krásné interaktivní pomůcky 3BOX, kterou jim slavnostně předali zástupci fondu a firmy Boxed. Pomůcka bude sloužit pro interaktivní výuku hrou - jako koberec osloví nejmenší děti, při instalaci jako interaktivní stůl připravuje děti na školu, rozvíjí schopnost spolupracovat nebo naopak soutěžit při výukových hrách. Také slouží jako interaktivní stěna pro promítání. Měli jsme radost, že děti byly z dárku nadšené a hned si chtěly vše vyzkoušet. Věříme, že 3BOX bude děti nejen bavit, ale také hravou a nenásilnou formou bude rozvíjet jejich schopnosti.


 
Lednové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 12 Leden 2018 10:31

Také v letošním roce budeme pokračovat v již tradiční akci Pečení pro dobrou věc. Každou třetí středu v měsíci nabídneme před Kavárnou Slunce v Unhošti skvělé koláče, záviny, škvarkové placky a další pečivo z naší cvičné pekárny. Právě na přípravě pečiva se podílejí lidé s handicapy, kteří v pekárně našli své zaměstnání. Zároveň si při Pečení budete moci vybrat tematické dekorace z našich dílen. To vše opět za příspěvek Nadačnímu fondu Slunce pro všechny, který bude následně použit na provoz zařízení Slunce. Radost uděláte tak nejen sobě, ale také nám. Velice Vám děkujeme za Vaši neustálou podporu a těšíme se na Vás. Letos to bude poprvé již ve středu 17. ledna od 10 do 17 hodin. před Kavárnou Slunce u autobusového nádraží v Unhošti.


 
PF 2018
Neděle, 31 Prosinec 2017 12:34

 
Šek pro Dětský domov v Unhošti
Pondělí, 25 Prosinec 2017 22:00

Nadační fond Slunce pro všechny pomáhá i jinde než ve Slunci. Ředitelka nadačního fondu PaedDr. Blanka Dvořáková předala řediteli Dětského domova v Unhošti šek na 5 000 Kč z výtěžku Vánočního koncertu Dáši Zázvůrkové, který se konal 6. prosince v kinosále v Unhošti.

 

 
Karel Heřmánek splnil sen panu Jaroslavovi
Čtvrtek, 21 Prosinec 2017 09:18

Ježíškova vnoučata je krásný projekt, který plní osamělým lidem v domovech pro seniory jejich přání. A jedno takové přání se rozhodla splnit paní PhDr. Lenka Mazuchová společně se Sluncem panu Jaroslavovi, který se chtěl potkat se svým oblíbeným hercem Karlem Heřmánkem. Ve středu 20. prosince se v kavárně Slunce sešli. Na moc milé setkání přijela i Karlova manželka Hana a také Jaroslavova maminka, se kterou žije v domově pro seniory. Reportáž ze setkání natočila TV Barrandov a najdete ji zde (začátek 11:30) http://bit.ly/2BI92KA

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 119