SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Busking pro Slunce
Středa, 13 Červen 2018 08:35

Naše patronka herečka a zpěvačka Nikol Kouklová připravuje krásnou akci na podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny s názvem Busking pro Slunce. Rozhodla se oživit ulice Prahy veřejným vystoupením pouličních muzikantů a umělců. Jak sama říká: "Tato událost má upozornit na chybějící pouliční dění v naší metropoli, kdy hudební vystoupení není zcela běžná věc, kterou bychom na ulicích viděli. Přitom ve většině světových metropolí jsou právě taková představení k vidění často, lidé si tam poslechem hudebních performací krátí čas při čekání na metro či autobus, zlepší si náladu nebo si dokonce zpívají s interprety své oblíbené písně. To u nás bohužel k vidění není." Kromě oživení ulic Prahy hudbou přinese Busking i finanční podporu našemu nadačnímu fondu, během vystoupení bude totiž možné vhodit příspěvek do nadační kasičky nebo i klobouku, aby to bylo stylové. Po skončení akce bude vybraná částka předána ředitelce NF Slunce pro všechny Blance Dvořákové.
A na koho se můžete při Buskingu těšit? Na Milana Peroutku, Annu Slováčkovou a The Primes, Davida Krause, JeNa Hovorku a Sisu Feher, Igora Orozoviče, Anetu Krejčíkovou, Kristinu Sitkovou, Bereniku Kohoutovou, Kaiu Brown alias N.O.H.U, Aleše Bílíka, Ivanu Korolovou, Terezii Kovalovou , Štěpána Potužáka, Jakuba Baierla, Václava Tobrmana, Annu Schmidtmajerovou, Míšu a Romana Tomešovi, Radku Pavlovčinovou, Daniela Dobiáše, Nikol Kouklovou a MAD Bakers - Marianu Prachařovou, Honzu Nedvěda a Kate Rezkovou!
Přijďte v pondělí 25. června mezi 15-20 hodinou na pražské Jungmannovo náměstí a udělejte si hezké letní odpoledne ve společnosti mladých umělců a Slunce.
Akci také podporují Kladenský deník a Rádio Relax.


 
Hostivická pobočka Lidlu podpořila Slunce
Úterý, 12 Červen 2018 21:48

Společnost Lidl předala Nadačnímu fondu Slunce pro všechny šek v hodnotě 10 000 Kč. Peníze budou použity na sociální a vzdělávací účely. Máme radost, že si pobočka Lidlu v Hostivici vybrala k podpoře právě nás. Děkujeme.

 
Setkání na Novoměstské radnici
Úterý, 12 Červen 2018 08:53

U příležitosti 15. výročí založení Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových proběhl v pondělí 11. června slavnostní večer na pražské Novoměstské radnici. Za Slunce se programu zúčastnili ředitelka PaedDr. Blanka Dvořáková, Ivana Kankrlíková a manželé Chamrovi. Potěšilo nás setkání s paní Livií Klausovou, panem Václavem Klausem a také s ředitelkou fondu paní Kryštofovou i dalšími zaměstnanci. Těšíme se na další spolupráci našich nadací.

 
Reportáž o inkluzi
Čtvrtek, 07 Červen 2018 07:44

Ve zprávách na TV Barrandov zazněla 31. května 2018 reportáž o inkluzi, do které se svým názorem a zkušenostmi přispěl i ředitel školy Slunce Jakub Dvořák. Na celou reportáž se podívejte zde (začátek 8:37): https://bit.ly/2sKhJQt

 
Slunce na muzikálu Pomáda
Pondělí, 04 Červen 2018 20:16

Domovskou scénou Mezinárodní konzervatoře Praha je Divadlo v Korunní, kam jsme byli v pondělí 4. června pozváni na muzikál Pomáda in Čzech v nastudování studentů konzervatoře. Akci pro nás zorganizoval herec, pedagog konzervatoře a zároveň režisér představení Zdeněk Žák, který Slunce společně se svou rodinou dlouhodobě podporuje. Na muzikál vyrazili nejen uživatelé chráněného bydlení a služeb, ale také seniorky z našeho klubu a žáci ze školy Slunce ve Stochově a Unhošti a základní školy v Unhošti. Divadlo, které je velice příjemným prostorem s bohatou kulturní historií, jsme zaplnili celé. Účinkujíci předvedli úžasné výkony, krásně zpívali a byli odměněni velkým potleskem. Představení se nám velice líbilo. Děkujeme všem, kteří se na realizaci podíleli.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 128