SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Po dlouhé přestávce začal nový školní rok
Čtvrtek, 10 Září 2020 09:28

Po letních prázdninách jsme přivítali žáky naší školy zpátky v lavicích. Někteří měli volno způsobené koronavirovou situací opravdu dlouhé. Doma byli téměř půl roku a tak věříme, že se všichni těšili na shledání se svými pedagogy i kamarády. První den již tradičně děti přišly v doprovodu svých rodičů a přivítali je ředitel školy Slunce Jakub Dvořák a manželé Dvořákovi. Všichni naši žáci dostali díky naší spolupráci s Potravinovou bankou nové vybavené penály a desky s výtvarnými potřebami. Podělili jsme se i s prvňáčky z Dětského domova v Unhošti, kteří z dárku měli také velkou radost. Výuka žáků unhošťské školy Slunce bude v tomto školním roce probíhat v náhradních prostorách, neboť se ve stávající budově a na zahradě chystá přístavba nové školní budovy, přípravné práce jsou již v plném proudu. Přejeme všem žákům, studentům praktické školy, rodičům i našim pedagogům klidný a pěkný školní rok.


 
Srpnové Pečení pro dobrou věc
Středa, 12 Srpen 2020 22:08

Zveme Vás na srpnové charitativní Pečení pro dobrou věc před Kavárnou Slunce v Unhošti. Stánek budeme mít plný voňavých koláčů a dalších dobrot z naší cvičné pekárny. Přijďte si vybrat, který koláč Vám zachutná nejvíc... tvarohový, borůvkový, jablkový, povidlový nebo makový? To zjistíte ve středu 19. srpna od 10 do 17 hodin. Těšíme se na Vás. A chybět nebude ani prodej výrobků a bazárek.

 
Golfový turnaj pro Slunce 2020
Pondělí, 20 Červenec 2020 07:51

Zveme Vás na již tradiční charitativní Golfový turnaj pro Slunce, který se uskuteční v úterý 15. září v areálu Botanika v Horním Bezděkově. Přijďte změřit své síly s ostatními, strávit příjemný den a podpořit tím lidi s postižením. Pro nehráče bude odpoledne připraven bohatý program.

 
Červencové Pečení pro dobrou věc
Středa, 08 Červenec 2020 21:54

Zveme Vás na první z prázdninových Pečení pro dobrou věc. Tradiční charitativní akce, která podporuje lidi se speciálními potřebami, proběhne ve středu 15. července od 10 do 17 hodin před Kavárnou Slunce v Unhošti.

 
Dar od firmy Kleon Group
Sobota, 04 Červenec 2020 20:03

První červencový pátek za námi do Kavárny Slunce přijel Ing. Karel Laube a jménem firmy Kleon Group s.r.o. nám předal výtěžek z golfového turnaje, který činil ohromných 32 000 Kč. Velice děkujeme, že si naši neziskovou organizaci pan Laube a zmíněná firma opakovaně vybírají pro podporu a spolupráci.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 163