SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Pečovatelská služba v TV Barrandov
Středa, 13 Září 2017 23:11

Pečovatelská služba, kterou poskytuje Centrum služeb Slunce všem, je v Unhošti i blízkém okolí oblíbená. Reportáž o ní natočila do svého zpravodajství TV Barranodv. Podívat se můžete zde (začátek v 1:09): http://bit.ly/2xzmYr7

 
Pečení pro dobrou věc v září
Středa, 13 Září 2017 23:07

Nezapomeňte se zastavit ve středu 20. září mezi 10 a 17 hodinou před Kavárnou Slunce na tradičním Pečení pro dobrou věc. Těšíme se na Vás.

 
Golf pro Slunce 2017
Středa, 13 Září 2017 22:50

Ve čtvrtek 7. září 2017 se uskutečnil tradiční charitativní golfový turnaj Golf pro Slunce Open, který pořádal Golf Klub Botanika v Horním Bezděkově. Turnaje se za mírně větrného počasí zúčastnilo na 30 hráčů včetně zástupců sponzorů celého odpoledne. Zahájení turnaje se ujala ředitelka Nadačního fondu Slunce pro všechny paní Blanka Dvořáková. Pro zájemce byla připravena golfová akademie s trenérem, která vzbudila mezi přítomnými hosty značný zájem.
Během celého programu bylo nachystáno občerstvení, které připravili Centrum služeb Slunce všem a společnost Vyšehrad 2000 Group. Vynikající káva podávaná milovníkům tohoto moku byla od firmy J. J. Darboven. Moderování vyhlášení vítězů se ujala patronka fondu Mahulena Bočanová, která nadační fond podporuje již dlouhá léta. Po rozdání krásných cen v podobě křišťálových mís ze sklárny Rückl z Nižboru a kosmetiky Ryor skvěle zahrál a zazpíval náš kamarád Petr Bendl a také František Konvalinka. Letošní akce vynesla téměř 20 000 Kč a celá tato částka bude věnována na dovybavení nově vzniklé pedagogicko-psychologické poradny školy Slunce. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a přišli nás podpořit. Byla to, ostatně jako každoročně, velice vydařená akce. Děkujeme sponzorům golfového turnaje firmě Alpiq i Radiu Relax a Kladenskému deníku.

 


 
Setkání absolventů a zaměstnanců školy Slunce
Sobota, 09 Září 2017 20:21

Přijďte zavzpomínat, setkat se s přáteli, popovídat si s pedagogy, prohlédnout si fotky, opéct si buřty a strávit hezké odpoledne. Těšíme se na Vás v pátek 15. září na zahradě školy v Unhošti.

 
Golf na Botanice už ve čtvrtek 7. září
Pondělí, 04 Září 2017 20:10

Mílovými kroky se blíží charitativní golfový turnaj Golf pro Slunce v Areálu Botanika v Horním Bezděkově. Již tento čtvrtek 7. září 2017 od 12 hodin si můžete zahrát a tím přispět na dobrou věc. Pro ty, kteří si golf chtějí jen vyzkoušet, nebo se zdokonalit, bude od 13 do 14 hodin k dispozici trenér. Posedět a pobavit se třeba s patronkou Slunce Mahulenou Bočanovou pak můžete v restauraci, kde zahrají Petr Bendl a František Konvalinka. Zároveň si budete moci zakoupit výrobky od lidí se speciálními potřebami. Celé odpoledne bude ukončeno v 18 hodin. Přijďte nás podpořit a užít si hezký den. Za Nadační fond Slunce pro všechny se na Vás těší Blanka Dvořáková.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 114

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800