SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Projekt „Cesta ke vzdělání“ 2019 – 2020
Pátek, 26 Červen 2020 12:25

Již pátým rokem probíhá díky grantu od společnosti Philip Morris ČR a.s. úspěšný projekt „Cesta ke vzdělání“. Pomocí získaných finančních prostředků se hradí svozy a rozvozy žáků do školy, také doprava na veškeré aktivity, které souvisejí se vzděláním a patří do komplexní péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Díky projektu měly děti možnost jezdit pravidelně na plavání, na rehabilitační jízdu na koních či do snoezelenu. V tomto školním roce bohužel z důvodu uzavření škol ubylo příležitostí podnikat oblíbené výlety, exkurze a nemohl se uskutečnit ani plánovaný jarní pobyt na škole v přírodě. I přes omezené možnosti však děti podnikly spolu se svými učiteli několik poznávacích výletů do různých míst naší republiky. Navštívili Koněpruské jeskyně, oboru v Lánech, velký úspěch měla Krokodýlí ZOO nebo účast na vzdělávacím programu v kině Hutník v Kladně. Všechny tyto aktivity přiblížily žákům učivo ze školy v praxi, poznali i mnoho nových věcí a odnesli si spoustu zážitků. Velké poděkování za tyto možnosti patří společnosti Philip Morris ČR a.s.

 
Charitativní oběd pro milovníky jahod
Neděle, 21 Červen 2020 08:26

Co si dát ve čtvrtek 25. června k obědu jahodové knedlíky? Zveme Vás na tuto sladkou dobrotu do Kavárny Slunce, kde je budeme od 12 hodin podávat. Výtěžek akce poputuje na podporu lidí s hendikepy.

 
Červnové Pečení pro dobrou věc
Pondělí, 08 Červen 2020 08:52

Po vynucené odmlce jsme zpátky s oblíbeným Pečením pro dobrou věc. Chystáme ho pro Vás ve středu 17. června před Kavárnou Slunce v Unhošti. Součástí dne bude i bazárek. Stavte se za námi, dlouho jsme se neviděli, těšíme se na Vás!

 
Busking pro Slunce 2020
Pondělí, 08 Červen 2020 08:46

Třetí ročník Buskingu pro Slunce bude! Děkujeme Nikol Kouklové s jakou vervou se opět pustila do organizace... a že to letos není vůbec jednoduché. Zveme Vás 22. června na Jungmannovo náměstí v Praze na odpoledne pouličního umění, během kterého vystoupí řada skvělých hudebníků, zpěváků a zpěvaček. Moc se těšíme! Výtěžek z dobrovolných příspěvků půjde na podporu lidí s hendikepy.

 
Výsledky přijímacího řízení do MŠ Slunce
Čtvrtek, 04 Červen 2020 08:40

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 163