SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Výsledky přijímacího řízení do MŠ Slunce
Čtvrtek, 31 Květen 2018 08:33

 
Cena Olgy Havlové 2018
Středa, 30 Květen 2018 20:07

Ředitelka Nadačního fondu Slunce pro všechny PaedDr. Blanka Dvořáková, František Chamra a Lenka Šourková z Centra služeb Slunce všem se zúčastnili letošního vyhlášení Ceny Olgy Havlové, kterou již od roku 1995 uděluje Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Jedná se o cenu pro člověka, který se i přes svůj mnohdy těžký zdravotní hendikep angažuje pro druhé. Letošní ocenění získal Pavel Šturm, který se narodil jako neslyšící, a který se více než třicet let věnuje dobrovolnické práci pro neslyšící. Pan Šturm převzal sochu s názvem Povzbuzení od Olbrama Zoubka. Slavnostní večer se konal 28. května ve Slovanském domě v Praze a společně s Blankou Dvořákovou vyhlášení sledovaly také členky správní rady Milena Černá a Dana Němcová (foto).

 
Strom Olgy Havlové úspěšně zasazen!
Pondělí, 28 Květen 2018 06:48

Stalo se tak v našem Domově dobré vůle na Nouzově v poslední květnový pátek 25. 5. a tím vyvoleným stromem je překrásný červený javor. A stalo se tak proto, že Olga Havlová, která se zasloužila o vzkříšení charitativního hnutí u nás, by se letos dožila 85 let a k uctění její památky se po celé České republice vysadí 85 stromů dobré vůle. Jak připomněla ředitelka Nadačního fondu Slunce pro všechny PaedDr. Blanka Dvořáková, paní Olga byla nápomocna našemu fondu v mnoha jeho aktivitách a my si dlouholeté spolupráce s Výborem dobré vůle – Nadací Olgy Havlové velmi vážíme. Ostatně zástupkyně VDV se zúčastnily i našeho slavnostního vysazení. Přítomni byli další vzácní hosté mj. starostka města Unhošť ing. Iveta Koulová nebo naše patronka herečka Mahulena Bočanová, dále představitelé města Stochova, naši klienti s rodinami, naši přátelé a příznivci. K příjemné předletní atmosféře přispělo rovněž vystoupení Pěveckého sboru Slunce s klavírním doprovodem Vládi Albrechta, dětského pěveckého sboru My z Kladna i vtipný moderátorský výkon našeho zaměstnance Františka Konvalinky. Počasí bylo velmi vlídné, hosté si pochutnali na výrobcích z naší chráněné pekárny a dalších dobrotách a všichni dohromady jsme si užili prosluněné odpoledne plné pohody a společného zájmu o dobrou věc.
Hana Chvostová


 
Charitativní bazar ve škole v Unhošti
Středa, 23 Květen 2018 07:20

Zveme Vás na Charitativní bazar do školy Slunce v Unhošti, který chystáme na středu 30. května od 13 do 18 hodin. Pokračovat bude ještě i následující dva dny od 8 do 15 hodin. Ceny nabízených věcí budou více než symbolické a vybírat bude z čeho. Celý výtěžek půjde na účební pomůcky do unhošťské školy Slunce.

 

 
České nebe bavilo i pomáhalo
Pondělí, 21 Květen 2018 21:16

V Žižkovském divadle Járy Cimrmana proběhlo v pondělí 21. května benefiční představení hry České nebe pro Nadační fond Slunce pro všechny. Ke každé prodané vstupence byla přičtena částka 300 Kč, která celá putovala nadačnímu fondu jako příspěvek na nákup mikrobusu, který bude sloužit na dopravu dětí se speciálními potřebami ve škole Slunce a zároveň jej využije i cvičná pekárna a Kavárna Slunce při charitativních prodejích. Celkově tak diváci přispěli úžasnou částkou 66 tisíc korun. Symbolický šek převzala před začátkem představení ředitelka nadačního fondu PaeDdr. Blanka Dvořáková z rukou herců Marka Šimona a Miloně Čepelky. Po slavnostním začátku se už rozjel typický cimrmanovský humor a nechyběly hlášky "Trochu jsem se zamodlil", "Kdo nepláče, není Čech" nebo "Ticho, blbci". O přestávce měli diváci možnost ochutnat dobroty z naší cvičné pekárny jako poděkování za svůj příspěvek. Děkujeme všem, kdo přispěli a Divadlu Járy Cimrmana za skvělý večer.


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 129