SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Valentýnská snídaně v Kavárně Slunce
Pondělí, 12 Únor 2018 07:50

Speciální akci Valentýnskou snídani pro Vás připravila Kavárna Slunce a to na středu 14. února na svátek všech zamilovaných. Přijďte se svou milou polovičkou posnídat do naší kavárny, kde pro Vás bude připraveno od 8 do 11 hodin pohoštění formou bufetu - vybrat si tak budete moci podle chuti. A když už to nevyjde s Vaším milým či milou, vezměte kamarádku, kolegyni, anebo přijďte prostě sám či sama, u nás se rozhodně osaměle cítit nebudete. Těšíme se na každého:-) V kavárně také můžete zakoupit drobné dárky k Valentýnu.

 
Přednáška klinické logopedky
Pátek, 09 Únor 2018 09:45

Speciálně pedagogické centrum a pedagogicko-psychologická poradna Slunce pořádala 6. února 2018 přednášku na téma Dítě s vývojovou dysfázií, kterou vedla klinická logopedka Mgr. Dana Šálová. Výklad paní logopedky si přišli poslechnout nejen pedagogičtí pracovníci Slunce, ale také přijeli učitelé z okolních mateřských a základních škol. Máme radost, že o cyklus našich odborných seminářů, které pořádá naše SPC-PPP, je zájem a přináší nové informace těm, kteří v oblasti vzdělávání pracují.

 
Školky navštívil sokolník
Pátek, 09 Únor 2018 09:18

V pátek 2. února navštívil naše školky v Kyšicích a Horním Bezděkově sokolník pan Zdeněk Burghauser se svými zvířaty. Děti si je tak mohly zblízka prohlédnout a ti odvážní i pohladit a pomazlit. Pan sokolník měl připravenou poučnou a zábavnou přednášku, během které nám předvedl například orla skalního, dva druhy papoušků, sovu pálenou nebo králíka Pečínku. Také jsme si prohlédli menší ptáčky a krásně nám zazpíval slavík. Na závěr nám pan sokolník předvedl několik kouzelnických triků.


 
První minikonference školy Slunce
Pátek, 02 Únor 2018 16:39

Pololetní prázdniny, které připadly na 2. února 2018, jsme ve škole Slunce využili k uspořádání minikonference. Té se zúčastnili téměř všichni pedagogičtí pracovníci školy. Z předem zaslaných abstraktů jednotlivých příspěvků komise vybrala témata, která pak byla na konferenci prezentována. Cílem dne bylo sdílet informace a novinky v pedagogice a psychologii, vzdělávat se, prohlubovat vědomosti a předávat zkušenosti a také se pobavit. Máme za to, že jsme náš cíl naplnili a den se povedl. Za skvělé občerstvení během celé akce děkujeme chráněné kavárně a pekárně Slunce.


 
Volné pracovní místo
Čtvrtek, 01 Únor 2018 08:29
Do našeho slunečního kolektivu hledáme pracovníka/ci v sociálních službách. Bližší informace najdete zde: http://bit.ly/2GDAAmj
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 124