Pečení pro dobrou věc

Každou třetí středu v měsíci od 10 do 17 hodin se před Kavárnou Slunce v Unhošti koná Pečení pro dobrou věc. Charitativní stánek provoní naše vyhlášené koláče právě vyndané z trouby, najejich přípravě se v chráněné pekárně Slunce podílejí lidé se zdravotním postižením Kromě koláčů si budete moci koupit i jiné dobroty jakými jsou třeba škvarkové placky a jablečný závit nebo výrobky ze sluneční dílny. Součástí dne je i stánek s dekoracemi, drobnými dárkami, šperky a poštáři. Veškerý výtěžek z charitativní akce jde na podporu lidí s postižením. Těšíme se na Vás!

< End blog entry

HudliceFest 2022

HudliceFest je multižánrová akce, kterou pořádají hudličtí Sokolové, konkrétně oddíl stolního tenisu TJ Sokol Hudlice. Již od svého prvního ročníku si festival klade za cíl podpořit znevýhodněné děti a dospělé v regionu. Velice nás těší, že pro třetí ročník festivalu si pořadatelé pro svou podporu vybrali právě naše Slunce a děti a dospělé se zdravotním znevýhodněním. Výtěžek, který se podaří během akce vybrat, půjde na podporu dětí s mentálním a kombinovaným postižením, které se v naší škole vzdělávají.
V sobotu 25. června 2022 se tak můžete těšit na vystoupení skupin Kabát revival West, Divokej Bill revival, Civilní obrana, Alkehol, Anopheles. Pro děti bude na festivalu připraven program např. malování na obličej, skákací hrad a dovednostní hry. Těšíme se na viděnou v červnu v Hudlicích. Pobavíme se, hudna nás nabije energií, strávíme pěkný den a podpoříme ty, kteří naši pomoc potřebují.

Veškeré informace o HudliceFestu najdete na www.hudlicefest.cz.


Sledujte nás na Facebooku

Leden 2022
19.1. Pečení pro dobrou věc

Únor 2022
16.2. Pečení pro dobrou věc

Březen 2022
16.3. Pečení pro dobrou věc

Duben 2022
20.4. Pečení pro dobrou věc
26.4. Charitativní koncert pro Slunce